Kucyś [ BIE(L)ANY ]
Nowy Carbon
Mam pytanie czy jest juz moze lista samochodow do tego niby nowego carbona ?????????

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Poszukaj na fanowskich stronach NFS tam na pewno będzie.

czarek254 [ Junior ]
witam mam problem z nfsc instalowalem juz kilka wersii tej gry lecz kazda polega na tym iz zaraz po kliknieciu wyskakuje taki komunikat "wystapil klopot z aplikacja nfsc.exe i zostanie ona zamknieta bla bla bla..."| co moze byc tego przyczyna bo nie stety brak mi juz pomyslow pc ma 4 miesiace... pozdrawiam wszystkich lukasz
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
hmmm a zgrales cracka na dysk z gra ?????????