GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje dżem-skazany na bluesa w bd* jakosci :))

05.01.2007
19:57
smile
[1]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

Poszukuje dżem-skazany na bluesa w bd* jakosci :))

jak w temacie jak by ktos mial to prosze na @ albo najlepiej na jakie sserwer typu rapidshare :))


*BD bardzo dobra jakosc

05.01.2007
20:04
[2]

N00ne [ Pretorianin ]

Podaj Maila

06.01.2007
11:01
smile
[3]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

[email protected] :))


sorry ze wczoraj nie odpisalem ale wlasnie wychodzilem ...

06.01.2007
11:29
smile
[4]

N00ne [ Pretorianin ]

Sprawdź maila ;) jakby co powtórzę ;)

06.01.2007
11:35
smile
[5]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

dzieki ale w tej jakosci to juz mialem ... ;)
chodzi mi 320 kbps ...
ale i tak wielkie dzieki :)

06.01.2007
11:49
[6]

leszo [ I Can't Dance ]

same kbps niewiele dadzą jak kawałek kiepsko zgrano w studio.

masz wersje 5:28 ?

06.01.2007
12:41
[7]

Virtual_M@N [ Konsul ]

wysłałem

06.01.2007
13:21
smile
[8]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

leszo>> tak

Virtual_M@N >> nie wiem czemu wyslales Wehikuł czasu..

06.01.2007
13:26
[9]

Krasper [ Pretorianin ]

Poszukaj w sieci p2p to na pewno znajdziesz.

06.01.2007
13:26
[10]

Virtual_M@N [ Konsul ]

ups... nie to... zaraz jak znajde, to wyslę...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.