
QrczakJR [ capo di tutti capo ]
Poszukuje dżem-skazany na bluesa w bd* jakosci :))
jak w temacie jak by ktos mial to prosze na @ albo najlepiej na jakie sserwer typu rapidshare :))
*BD bardzo dobra jakosc
N00ne [ Pretorianin ]
Podaj Maila

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
[email protected] :))
sorry ze wczoraj nie odpisalem ale wlasnie wychodzilem ...

N00ne [ Pretorianin ]
Sprawdź maila ;) jakby co powtórzę ;)

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
dzieki ale w tej jakosci to juz mialem ... ;)
chodzi mi 320 kbps ...
ale i tak wielkie dzieki :)
leszo [ I Can't Dance ]
same kbps niewiele dadzą jak kawałek kiepsko zgrano w studio.
masz wersje 5:28 ?
Virtual_M@N [ Konsul ]
wysłałem

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
leszo>> tak
Virtual_M@N >> nie wiem czemu wyslales Wehikuł czasu..
Krasper [ Pretorianin ]
Poszukaj w sieci p2p to na pewno znajdziesz.
Virtual_M@N [ Konsul ]
ups... nie to... zaraz jak znajde, to wyslę...