karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Snow Line
Bardzo ciekwaa gierka. Bardzo wciąga. Ja jak narazie utknełem na 4 poziomie...
Andre770 [ Koniokwiciur ]
utknąłem się pisze, a gra do kitu
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Andre --> dlaczego według Ciebie gra jest do kitu?

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
A mi sie bardzo spodobala!Przeszedlem cala:D
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
up dla tych co nie widzieli...

N00ne [ Pretorianin ]
Całość ============>
N00ne [ Pretorianin ]
Rekord ;) ==========>
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Nudna... ---> karas

Tenshay [ Konsul ]
banalne :)
przeszedłem cale
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
już też przeszedłem ;)