GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zdjęcia piłkarzy w cywilnym stroju.

05.01.2007
16:11
smile
[1]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Zdjęcia piłkarzy w cywilnym stroju.

Macie takie zdjęcia? Tyle żeby się troche pośmiać. Chodzi mi o ubiór "pozaboiskowy".

05.01.2007
16:22
[2]

peterkarel [ KochamDzaste ]

co w tym smiesznego :>

05.01.2007
16:23
[3]

peterkarel [ KochamDzaste ]

albo tu :>

05.01.2007
16:23
smile
[4]

Deepdelver [ Legend ]

Na życzenie

05.01.2007
16:24
[5]

Deepdelver [ Legend ]

...i jeszcze jeden hermafrodyta

05.01.2007
16:25
[6]

peterkarel [ KochamDzaste ]

??

05.01.2007
16:25
[7]

Deepdelver [ Legend ]

...i trzeci tytan gustu, do kolekcji.

05.01.2007
16:27
[8]

Deepdelver [ Legend ]

Całość zwieńcza Jerzy "Bling Bling" Dudek.

05.01.2007
16:29
[9]

gofer [ ]

Deepdelver - > pozwolisz, że zapytam - co takiego "gustownego" ma na sobie Boruc na zdjęciu przez Ciebie przedstawionym?

05.01.2007
16:31
[10]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Właśnie...nie wydaje mi się że dobrym pomysłem było wrzucenia Boruca do wora z Kosą.

05.01.2007
16:33
[11]

Deepdelver [ Legend ]

A tutaj Becks w sukience >>>

gofer --> zapewne sweter swojej dziewczyny

05.01.2007
16:37
[12]

Kurdt [ Modrzew ]

Deepdelver -> Co ci się nie podoba w strojach Boruca czy Żurawskiego?

Edit:
ILEK -> Zgoda, pasek przegięcie, ale torba nie jest zła. Lepsza taka, niż wypchany portfel w kieszeni, albo perelowska "dzieckonawakacjach" saszetka na szyję.

05.01.2007
16:38
smile
[13]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Nie no...Żuraw przegiał z torba i paskiem od Dody.

05.01.2007
16:41
[14]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Żuraw wygląda jak jakiś wieśniak!

Patrzcie jeżcze to--->

05.01.2007
16:45
[15]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

I jeszcze --->

05.01.2007
16:46
smile
[16]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Deepdelver --> Aleś pojechał ;) Nawet ja poczułem się dotknięty ... ale co racja to racja, moda teraz nietęga ;)

Edit: Różowy krawat Dudka ... mkheh ... faktycznie, jest sie z czego pośmiac :]

05.01.2007
16:49
[17]

wolkov [ |Drummer| ]

Podsumowując: metroseksualni do przodu! (głównie, jeśli chodzi o naszych), a co do Becksa to skusiłbym się o homo (aj, sorry trzyma Vicky za rękę, więc wszystko ok. :P), no i Dudek rządzi i dzieli.

05.01.2007
16:53
[18]

gofer [ ]

Deepdelver - > Skoro to jest wg Ciebie damski 'sweter', to jestem naprawdę ciekaw w co Ty się ubierasz, dude. O ile jestem w stanie przyznać Ci rację w przypadku Dudka, Kosy i Żurawskiego, tak naprawdę w przypadku Boruca nie rozumiem...

05.01.2007
16:55
smile
[19]

albz74 [ Legend ]

gofer w przypadku Boruca sweter jest po prostu wieśniacki

05.01.2007
16:56
[20]

wolkov [ |Drummer| ]

gofer -> ten sweter jest trochę okrutny, założyłbyś taki? ja nigdy.

05.01.2007
16:59
[21]

gofer [ ]

wolkov - > czemu nie?

05.01.2007
17:03
[22]

wolkov [ |Drummer| ]

gofer -> bo trąci wiochą jak dla mnie :), nigdy takich ciuchów nie lubiłem.

05.01.2007
17:11
smile
[23]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Deepdelver -> dobre zdjecia a komentarze jeszcze lepsze :) Posmialem sie.

Co do sweterka Boruca to hmm nie jest az taki zły ale mi sie nie podoba :p

05.01.2007
17:13
[24]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Sweter Boruca jest całkiem normalny. Oczywiście, niektórzy tu wolą flanelowe koszule w kratki. : - )

05.01.2007
17:19
[25]

Deepdelver [ Legend ]

gofer --> nie ma w tym żadnej filozofii, stosownie do wieku i płci ubieram się jak mężczyzna, a nie nastolatka. :)

Skoro sweterek Boruca jest wporzo to co złego jest w pulowerku Kosy? :D

05.01.2007
17:19
[26]

wolkov [ |Drummer| ]

sweter Boruca jest całkiem normalny, ale zupełnie normalny to już niestety nie :-), pulowerek Kosy natomiast jest niczego sobie :P, ale te różowe kropy są be. Cóż jednak począć, różowy teraz na fali wśród facetów. :)

05.01.2007
17:31
[27]

Thrud [ Generaďż˝ ]

kosowski to chyba idzie grac w golfa ?!

05.01.2007
18:08
smile
[28]

gofer [ ]

Deepdelver - > nie popadajmy ze skrajności w skrajność :))))

05.01.2007
18:10
smile
[29]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Zgadnij kto to?

05.01.2007
18:12
[30]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Ciicho, jakby Boruc ubrał się w worek po kartoflach, to i tak legioniści by go bronili:D:D

05.01.2007
18:27
[31]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

ale sie kosowski i dudek niezle ubieraja.beckham tez ma niezle sandalki:)

05.01.2007
22:01
smile
[32]

peterkarel [ KochamDzaste ]

maacpol---> alex :D D.P :d

06.01.2007
11:53
[33]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.