
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Zdjęcia piłkarzy w cywilnym stroju.
Macie takie zdjęcia? Tyle żeby się troche pośmiać. Chodzi mi o ubiór "pozaboiskowy".
peterkarel [ KochamDzaste ]
co w tym smiesznego :>
peterkarel [ KochamDzaste ]
albo tu :>

Deepdelver [ Legend ]
Na życzenie
Deepdelver [ Legend ]
...i jeszcze jeden hermafrodyta
peterkarel [ KochamDzaste ]
??
Deepdelver [ Legend ]
...i trzeci tytan gustu, do kolekcji.
Deepdelver [ Legend ]
Całość zwieńcza Jerzy "Bling Bling" Dudek.
gofer [ ]
Deepdelver - > pozwolisz, że zapytam - co takiego "gustownego" ma na sobie Boruc na zdjęciu przez Ciebie przedstawionym?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Właśnie...nie wydaje mi się że dobrym pomysłem było wrzucenia Boruca do wora z Kosą.
Deepdelver [ Legend ]
A tutaj Becks w sukience >>>
gofer --> zapewne sweter swojej dziewczyny
Kurdt [ Modrzew ]
Deepdelver -> Co ci się nie podoba w strojach Boruca czy Żurawskiego?
Edit:
ILEK -> Zgoda, pasek przegięcie, ale torba nie jest zła. Lepsza taka, niż wypchany portfel w kieszeni, albo perelowska "dzieckonawakacjach" saszetka na szyję.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Nie no...Żuraw przegiał z torba i paskiem od Dody.
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Żuraw wygląda jak jakiś wieśniak!
Patrzcie jeżcze to--->
Andre770 [ Koniokwiciur ]
I jeszcze --->

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Deepdelver --> Aleś pojechał ;) Nawet ja poczułem się dotknięty ... ale co racja to racja, moda teraz nietęga ;)
Edit: Różowy krawat Dudka ... mkheh ... faktycznie, jest sie z czego pośmiac :]
wolkov [ |Drummer| ]
Podsumowując: metroseksualni do przodu! (głównie, jeśli chodzi o naszych), a co do Becksa to skusiłbym się o homo (aj, sorry trzyma Vicky za rękę, więc wszystko ok. :P), no i Dudek rządzi i dzieli.
gofer [ ]
Deepdelver - > Skoro to jest wg Ciebie damski 'sweter', to jestem naprawdę ciekaw w co Ty się ubierasz, dude. O ile jestem w stanie przyznać Ci rację w przypadku Dudka, Kosy i Żurawskiego, tak naprawdę w przypadku Boruca nie rozumiem...

albz74 [ Legend ]
gofer w przypadku Boruca sweter jest po prostu wieśniacki
wolkov [ |Drummer| ]
gofer -> ten sweter jest trochę okrutny, założyłbyś taki? ja nigdy.
gofer [ ]
wolkov - > czemu nie?
wolkov [ |Drummer| ]
gofer -> bo trąci wiochą jak dla mnie :), nigdy takich ciuchów nie lubiłem.

bekas86 [ Blaugranczyk ]
Deepdelver -> dobre zdjecia a komentarze jeszcze lepsze :) Posmialem sie.
Co do sweterka Boruca to hmm nie jest az taki zły ale mi sie nie podoba :p
Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Sweter Boruca jest całkiem normalny. Oczywiście, niektórzy tu wolą flanelowe koszule w kratki. : - )
Deepdelver [ Legend ]
gofer --> nie ma w tym żadnej filozofii, stosownie do wieku i płci ubieram się jak mężczyzna, a nie nastolatka. :)
Skoro sweterek Boruca jest wporzo to co złego jest w pulowerku Kosy? :D
wolkov [ |Drummer| ]
sweter Boruca jest całkiem normalny, ale zupełnie normalny to już niestety nie :-), pulowerek Kosy natomiast jest niczego sobie :P, ale te różowe kropy są be. Cóż jednak począć, różowy teraz na fali wśród facetów. :)
Thrud [ Generaďż˝ ]
kosowski to chyba idzie grac w golfa ?!

gofer [ ]
Deepdelver - > nie popadajmy ze skrajności w skrajność :))))

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Zgadnij kto to?
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Ciicho, jakby Boruc ubrał się w worek po kartoflach, to i tak legioniści by go bronili:D:D
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
ale sie kosowski i dudek niezle ubieraja.beckham tez ma niezle sandalki:)

peterkarel [ KochamDzaste ]
maacpol---> alex :D D.P :d
Andre770 [ Koniokwiciur ]
up