GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TOP LISTA WIERSZY cz. 1

05.01.2007
15:51
[1]

Diablica666 [ Junior ]

TOP LISTA WIERSZY cz. 1

Regulamin:
1. Można dodawać swoje wiersze, albo napisane przez kogoś innego np. sławnego pisarza.
2. Każda osoba może dodać jedną propozycje
3. Dodajemy sposobem:
Lp. Tytuł wiersza [nick] twórca wiersza
Wiersz
4. Głosowanie zaczyna się po podaniu 15 propozycji. Trwa 24 godziny. Nie można głosować na siebie.
5. Kolejną część zakłada osoba, która wygrała aktualną część.

1. Spadam [Diablica666] Diablica666

Spadam prosto z mostu w odchłań czerwoną,
gdzie czekają na mnie wieczne diabły.
Czekają aż oddam im się na zawsze.
Aż daruje dusze im.
Chcą bym zasiadła na piekielnym tronie,
który pali niewdzięcznych.
Który spala tych,
którzy nie znają piekielnych czeluści.

05.01.2007
15:58
smile
[2]

elv33 [ Konsul ]

2. Cisza [elv33] elv33

Cisza, budzę się w koło cisza
Ogarnia mnie melancholia
Znowu myślę o Tobie to ta cisza
Nie mogę dopuści żeby trwała dłużej
Musze to przerwać, musze się czymś zająć
Nie daje już sobie rady powiem, co myślę i czuje
Ale co potem czy warto tracić to, co jest między nami
Musze wytrwać może kiedyś będziesz patrzyła na mnie inaczej
Nie jak na kolegę tylko jak na kogoś więcej
A tym czasem będę trwał przy Tobie i zawsze służył pomocą
Cisza dalej wiernie przy mnie trwa
Lecz już mi nie przeszkadza dzięki niej zrozumiałem
Zrozumiałem, że między nami nic więcej nie ma
Gdyby nie cisza nie zrozumiałbym tego
A więc wracam do mojej wiernej ciszy
Może kiedyś coś się zmieni, lecz na razie mam tylko Ją cisze

05.01.2007
15:58
smile
[3]

John_Kruger [ Baron ]

wkoncu cos dla mnie;) kiedys duzo pisalem, wiec daje cos z początków (tylko bez krytyki, teraz jest lepiej). W sumie nie nawyzalem tytulami, no ale coz...

3. Miłość - [John_Kruger] John_Kruger

Dzialam jak magnez na kobiety
lecz nie ma wszystkie niestety
moje narzeczone odrzucily mnie
tylko jedna przy mnie pozostanie
ta jedna jedyna co ja w sercu nosze
a was narzeczone - o jedno prosze
daje wam wolność czynu i slowa
gdzies na was czeka druga polowa
ja juz znalazlem na czas nieokreslony
i jestem z tego wybory zadowolony
a wam nie pozostaje nic innego
jak sie napic za nasze zdrowie -
WSTRZEMIENNEGO

05.01.2007
17:56
[4]

Diablica666 [ Junior ]

Up
Widze, że na forum, nie ma za dużo poetów, że się tak wyraże.
Przecież nie musicie dawać swoich wierszy!!

05.01.2007
17:58
[5]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Oj, nie sądzę żęby to wypaliło.

Diablica--->Skąd ty to niby wiesz skoro jesteś nowa?

John_Kruger---> Jesteś poetą?

05.01.2007
18:10
[6]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

4. Nie brookliński most - Edward Stachura [PunkNotDead]

05.01.2007
18:26
[7]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

5. Charles Baudelaire - Padlina

05.01.2007
18:54
smile
[8]

John_Kruger [ Baron ]

Maccpol - powiedzmy, ze czasem cos napisze;) a co, podobalo sie;)?

05.01.2007
18:58
smile
[9]

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]

John - kiedy uczysz się tańczyć, najpierw uczysz się rytmiki. Naukę pisania wierszem też powinieneś od tego zacząć ;)

05.01.2007
19:01
[10]

John_Kruger [ Baron ]

pisalem, ze to starszy wiersz, z początkow pisania...

05.01.2007
19:08
[11]

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]

To wrzuć coś lepszego bo tamten kiepskim jest.

05.01.2007
19:14
smile
[12]

John_Kruger [ Baron ]

moze to...(miala to byc kołysanka, ale potem sie "rozkrecilem"...)

Na dobranoc (ver. Zima) :
Mrok ogarnia caly Tuszyn
Snieg za oknem ciagle pruszy
Gwiazdki z nieba wciąż spadają
Dzieci z okna wyglądają
A po chwili do lóżeczka
A pod główka poduszeczka
Kołderka ich zakrywa
I już je sen zaczął porywać…


Caly Tuszyn dzis mrok opanował
Wiec cala obórka – byk i krowa
zaczeli przysypiac na jednym rogu
lecz nie wiedzieli ze u ich progu
już czekal chlop, z dojarką w ręku
i całą noc stal jak słóp w lęku
i obawie, że jak będzie doił krowe
rano to żeby miał rece cale zdrowe,
bo mąż krowki wejdzie, zazdrosny wielce byk
i zobaczy jak ten chlop za cycki zony lapie w mig
to żeby z refleksem szachisty puścić krowy biust
i zastrzelic ów meża, pociągając za spust
Lecz pan chlop nie wie, jak sprytnego ma byka
Bo ten nie pozwoli swej zony dotykac
A szczególnie w te miejsca erogenne
Które to chlop ciagnie naprzemiennie
Dlatego dzien wczesniej nasz rogaty bohater
Pod nieobecność chlopa, przejrzal calą chatę
I znalazł pistolet, wiec wziął go za obore
Powiedział do zony „Kryśka, ja to wszystko chromole
Nie będzie cie obcy obmacywal z miom wlanym domu
Nie będziesz już wiecej potrzebna nikomu”
Wtem byk 2 strzały oddal z gnata rolnika
Jeden w zone , drugi w siebie. Rozpętała się panika
Chlop w pizamie wyskoczyl spod koldry
Patrzy w oborce 2 zgony. A ze chlop mądry
Pomyślał:”ja wiem co ten dran wykombinowal
Nie chciał, żebym to ja w jego oborze panowal
I za cycki lapal jego niewinna krasulę
I tak miałem na targu ja sprzedac za koszule”
Po czym oposcil miejsce zbrodni i udal się do zony
A nad ofiarami obory pojawily się wrony…
A moral z tej przypowieści będzie wlasnie taki
Ze byki dbaja bardziej o cycki niż o wlasne siusiaki

moze nie jest ambitne, ale mi sie podoba;)

06.01.2007
00:08
smile
[13]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

JONH --- smieszne nawet +

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.