garr [ Pretorianin ]
Problem z mysza firmy Labtec
Witam
kupiłem nie dawno komplet mysz+klawiatura Labtec ultra-flat wireless, klawiatura działa ok, za to mam problem z myszka.
Czasami lewy przycisk sie na chwile zacina, prawy działa ok, problem zazwyczaj znika po np. przełączeniu okien alt+tab
Stery ściągałem ze strony producenta, choć nie ma żadnych specjalnie dla Win XP 64 (a taki mam system)
Ktoś już sie z tym spotkał? Bo nie wiem czy powinienem ją reklamować czy jest jakieś inne rozwiązanie.
Dzięki z góry za wszelkie info

zbm [ Unlimited Test Driver ]
to to jest nic:)
jeśli używasz akumulatorków to dopiero zobaczysz:)
nie wiem czemu, ale -głownie mysz- szybko przestaje działać na akumulatorkach (wariuje)
przy czym akumulatory są rozładowane dopiero w 60%
skraca to żywotność akumulatorów i Twoją cierpliwość:)
generalnie coś po prostu spieprzyli z wykrywaniem napięcia.
u mnie już odstawiłem do safy na rzecz myszy Logitecha i klawiatury na kablu:)
edit
sorry ze nie umiem pomóc w temacie głównym

mirencjum [ operator kursora ]
Jeżeli przeczytasz recenzje użytkowników tego zestawu, to zrozumiesz, że wiele tutaj nie można pomóc. Wiele mówi ten cytat:
"Napisałem do serwisu na Labtec.com i odpowiedzieli, że wiadomo im, że ten zestaw Labteca, źle działa w połączeniu z niektórymi kartami z procesorem NVidia i zalecają wymianę na inny model, jeśli mam taką kartę."