GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z mysza firmy Labtec

05.01.2007
07:38
[1]

garr [ Pretorianin ]

Problem z mysza firmy Labtec

Witam
kupiłem nie dawno komplet mysz+klawiatura Labtec ultra-flat wireless, klawiatura działa ok, za to mam problem z myszka.
Czasami lewy przycisk sie na chwile zacina, prawy działa ok, problem zazwyczaj znika po np. przełączeniu okien alt+tab
Stery ściągałem ze strony producenta, choć nie ma żadnych specjalnie dla Win XP 64 (a taki mam system)
Ktoś już sie z tym spotkał? Bo nie wiem czy powinienem ją reklamować czy jest jakieś inne rozwiązanie.

Dzięki z góry za wszelkie info

05.01.2007
07:42
smile
[2]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

to to jest nic:)

jeśli używasz akumulatorków to dopiero zobaczysz:)
nie wiem czemu, ale -głownie mysz- szybko przestaje działać na akumulatorkach (wariuje)
przy czym akumulatory są rozładowane dopiero w 60%
skraca to żywotność akumulatorów i Twoją cierpliwość:)

generalnie coś po prostu spieprzyli z wykrywaniem napięcia.

u mnie już odstawiłem do safy na rzecz myszy Logitecha i klawiatury na kablu:)

edit

sorry ze nie umiem pomóc w temacie głównym

05.01.2007
08:29
smile
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Jeżeli przeczytasz recenzje użytkowników tego zestawu, to zrozumiesz, że wiele tutaj nie można pomóc. Wiele mówi ten cytat:

"Napisałem do serwisu na Labtec.com i odpowiedzieli, że wiadomo im, że ten zestaw Labteca, źle działa w połączeniu z niektórymi kartami z procesorem NVidia i zalecają wymianę na inny model, jeśli mam taką kartę."

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.