GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

drukarka drukuje nie wyraźnie!text w poziome paski

04.01.2007
23:55
smile
[1]

FallenFury [ Pretorianin ]

drukarka drukuje nie wyraźnie!text w poziome paski

mam drukare lexmark 3200 nie używałem jej 100 lat, kupiłem nowy tusz tylko że jeden czarny podajnik, zainstalowałem wszystko ok ale jak drukuje cokolwiek to np text drukuje mi poziomymi liniami przez co niedokładnie widać i jest nie wyraźne, czy to tylko kalibracja?

05.01.2007
00:08
[2]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

W HP byla kalibracja dysz i ustawianie tuszu. zobacz w instrukcji czy to samo jest w Lexmarku :)

05.01.2007
00:21
[3]

FallenFury [ Pretorianin ]

jest wyczyszczenie dysz, wyrównania, drukowanie strony testowej, ale co robie jest ten sam efekt w-w. wyrównania to jest kalibracja ale jak drukuje to nic nie widać wiec jak moge skalibrować:(

05.01.2007
00:33
[4]

mikhell [ Master of Puppets ]

miałem kiedyś to badziewie :P

Przy kalibracji drukarka powinna wydrukować chyba 4 "bloki" kresek wraz z przyporządkowanymi numerami, żebyś mógł wybrać odpowiedni. Jeśli tego nie drukuje, to może dysze są dalej zaschnięte?

05.01.2007
06:57
[5]

FallenFury [ Pretorianin ]

jedna dysza jest całkiem nowa drugą wymontowałem i dalej mam ten problem.. :/

05.01.2007
07:02
[6]

mycha921 [ Potępiony ]

Żeby skalibrować musisz mieć i kolor i czarny.

05.01.2007
07:07
[7]

FallenFury [ Pretorianin ]

tzn jak nie zdjąłem kolorowego podajnika miałem dalej ten sam efekt, myślałem że to przez zaschnięty kolor.. ale jednak nie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.