GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jestem mały(niski)??

04.01.2007
23:11
[1]

pikolo [ - Blue Sky - ]

Czy jestem mały(niski)??

Mam 174 albo i 175 cm wzrostu i przy moich kolegach ktorzy maja 185 czy 189 czuje sie po prostu mały. Zreszta zawsze tak sie czułem. Uwazam tez ze faceci tak powyzej 180 cm maja wieksze szanse u kobiet. To taki moj mały kompleks. I mam pytanie ile wy macie wzrostu. Hmm niby jeszcze urosne z 2 cm max. (chodze do 3 kl LO juz niedlugo maturka :) )

04.01.2007
23:12
smile
[2]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

a ja mam 190 cm:)

04.01.2007
23:12
smile
[3]

Mazio [ Mr Offtopic ]

ja mam 176 i ważę prawie stówę - do tego nie jestem otyły tylko Bozia dała mi mięśnie po babci - czym się przejmujesz?

04.01.2007
23:13
smile
[4]

Aniek [ Mr Devil ]

158.

04.01.2007
23:14
[5]

PatriciusG. [ frank zappa ]

173... tez mi z tym zle =/

04.01.2007
23:14
smile
[6]

CHESTER80 [ get LOST ]

Ja mam 173 i nigdy mi to nie przeszkadzało. Absolutnie nie masz się czym przejmować, a z tymi kobietami to jakieś bajki.

04.01.2007
23:14
smile
[7]

R1D [ Pretorianin ]

Ja mam 160cm wzrostu i nie narzekam :P

04.01.2007
23:14
smile
[8]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

193:) 79kg.

04.01.2007
23:15
smile
[9]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Niscy mają fajnie, bo niskich dziewczyn jest więcej... i do tego w większości są fajniejsze :)

edit: 195/68 ;)

04.01.2007
23:16
smile
[10]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

173 i Wam źle? Ja mam 166 cm i 24 lata.

Kompleksy? Eee...?

Xaar, niestety muszę się z Tobą zgodzić, jednak często te niskie lecą na wyższych facetów, choć nie ma reguły. Niestety sporo jest "niskich" lasek wyższych niż ja ;-)

04.01.2007
23:16
[11]

Kubcys [ AMG ]

176 2 kl gimnazjum

BTW: wcale nie jest powiedziane ze urosniesz 2 cm bo mozesz nawet i z 20 jeszcze urosnoc ;)

04.01.2007
23:17
[12]

Janczes [ You'll never walk alone ]

1,75 - 64kg

nie moge niestety w zaden sposób przytyc.. ;(

04.01.2007
23:17
[13]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

183 :) nie narzekam :D

04.01.2007
23:17
smile
[14]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

"Niscy mają fajnie, bo niskich dziewczyn jest więcej... i do tego w większości są fajniejsze :)"

A co to za problem? Mam dziewczynę 179 cm i nie przeszkadza nam to.

04.01.2007
23:17
[15]

hopkins [ Zaczarowany ]

184 cm i 67kg. Chcialbym przytyc jeszcze z 10kg :)

04.01.2007
23:18
smile
[16]

gofer [ ]

Napisałbym coś, ale nie wiem czy to nie będzie niemiłe :>

04.01.2007
23:18
[17]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

To ile urosniesz zalezy tylko od Twoich predyspozycji :) Ja do 15 roku zycia mialem 155 i to byl koszmar :) W wieku 18 lat mialem juz 180 i na tym sie zatrzymalem :)
Wzrots 175 to moim zdaniem akurat :)

04.01.2007
23:18
[18]

Belert [ Generaďż˝ ]

A jakie to ma znaczenie???

04.01.2007
23:20
smile
[19]

Deepdelver [ Legend ]

W życiu nie liczy się wzrost tylko ilość postów i prestiżowy nick. ;)

04.01.2007
23:20
smile
[20]

N00ne [ Pretorianin ]

do 180 cm stabilizuje się normalny wzrost powyżej mamy juz zamieszanie genetyczne zwane Gigantyzmem ;) jesteś całkowicie zdrowy ;)

04.01.2007
23:21
[21]

noname89 [ Bez Imienia ]

194 cm to mój wzrost ale chciałbym mieć jakieś 7 cm mniej :) Ciężko jest mi przejść wyprostowanym przez niektóre futryny :D

04.01.2007
23:22
[22]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

JMR -> no przy 166 to faktycznie może być ciężko :)

Apocaliptiq -> No ale jesteś wysoki... jakby dziewczyna miała 165 to by wam pewnie przeszkadzało troszeczkę :P

hopkins -> a ja ze 20 ;)

04.01.2007
23:22
[23]

Jerryzzz [ E ]

175, nigdy nie mialem jakichs kompleksow, bo niby na jakim tle? Srednia wzrostu faceta to bodaj 173 cm...

04.01.2007
23:28
smile
[24]

hopkins [ Zaczarowany ]

Xaar chudzina jestes :) Wiatr Cie nie przegina? :)

04.01.2007
23:29
[25]

pikolo [ - Blue Sky - ]

hm wiecie ale najbardziej mi glupio jak kobieta jest troszke tylko nizsza ode mnie.
175 to i tak za mało tak z +5 cm i bede happy ;) noname89->moze oddasz mi te 7 cm ? :)
Wiecie w gre wchodza jeszcze GENY wiec max. 2 cm watpie ze 20cm chyba po Czarnobylu :|

04.01.2007
23:30
smile
[26]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

czasami jak mocniej zawieje to owszem... a jak jeszcze w głowie szumi to naprawdę ciężko się robi ;)

04.01.2007
23:31
smile
[27]

Mazio [ Mr Offtopic ]

moja Ania ma 173, jak zakłada szpilki to jest równa lub wyższa... i co z tego skoro jestem mądrzejszy i mogę ją jedną ręką zaciągnąć do łóżka :D

04.01.2007
23:32
smile
[28]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Xaar --> dla chcącego nic trudnego:)

04.01.2007
23:33
smile
[29]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

E tam przesada.

I tak najwazniejsze jest te 18 cm.

04.01.2007
23:34
[30]

hopkins [ Zaczarowany ]

Mazio chciales powiedziec silniejszy? :)

04.01.2007
23:35
smile
[31]

Mazio [ Mr Offtopic ]

jadłem to jestem mądrzejszy

04.01.2007
23:35
[32]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

175 cm to nie jest wcale tak malo...osoby powyzej 185cm to mniejszosc raczej...

Ja mam 192 cm i waze 105 kg :p nie jestem gruby...ani puszysty nawet :)

04.01.2007
23:36
[33]

Deadwatch [ Pretorianin ]

172cm wiek 14 lat.

04.01.2007
23:36
smile
[34]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

190 cm ... i 70 kg żywej wagi ... nie narzekam ...

04.01.2007
23:37
smile
[35]

Arcy Hp [ Legend ]

Ja mam 178 i waże 80 kg :P Jestem słodki misio (tak przynajmniej mówi moja luba ;) ) ;D

Weź chłopie wyluzuj , najwięceje fajnych lasek to jest o niskim wzroście ,takich w przedziale 160-170 :)

04.01.2007
23:37
[36]

Klivert [ Konsul ]

Ja jestem wyższy od Messiego i Małysza a jednag nie mogę się z nimi równać. Mimo iż są niscy czuje się przynich jak mrówka. Wzrost nie ma znaczenia

spoiler start
172cm.
Ale mam 14 lat!
spoiler stop

Nie przeszkadza mi to ża dziewczyna jest 20cm. niższa odemnie.

04.01.2007
23:39
[37]

mikhell [ Master of Puppets ]

187/87 i do tego 22 lata... A co do dziewczyny, to moja obecna ma 174 i to jest akurat :)

Poprzednia miała 167 i rzeczywiście 20 cm różnicy to już było dość dużo jak dla mnie.

Oczywiście wzrost nie jest najważniejszy, powiem że prawie wogóle nie jest ważny :P Ani Twój, ani dziewczyny :P

04.01.2007
23:39
smile
[38]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Ja mam dokładnie 180 cm. Dodam, że jeszcze niedawno miałem ogromną nadwage i też miałem z tego powodu ogromne kompleky. Dorosłem i z nadwagą już sobie poradziłem. Aktualnie ważę 90kg i udało mi się nadrobić trochę mięśni. Luzik.
Najważniejsze byś sam się dobrze oceniał, nie masz się czym przejmować. Po co wymyślać sobie kompleksy. Zwłaszcza, że często je sobie wymyślają osoby, które nie powinny ich mieć, np. ładna blondynka uważająca się za brzydką.
Ja sam byłem kiedyś zakompleksiony, ale na szczęście z tym wygrałem.
Spoko, i tak znajdziesz laske. :D

04.01.2007
23:40
smile
[39]

EspenLund [ Live For Speed ]

170cm
64.5 kg
15 lat

04.01.2007
23:41
[40]

donzoolo [ Senator ]

178cm/73kg

04.01.2007
23:41
[41]

pikolo [ - Blue Sky - ]

ogolnie rzecz ujmując wzrost niema wielkiego znaczenia. Ale jesli chodzi o wybycie z grupy to jednak ma. Ludzie wyzsi maja łatwiej z wybiciem sie z grupy.; sa zauwazalni i maja moze troszke wiekszy szacunek.
infernus67-> spoko luz dziewczyne mam i chodzimy ze soba 9 miechow juz prawei 10 wiec np. ona ma 167 cm ale i tak moj wzrost to moj maly kompleks. Moj brat ma 179/180cm jest rok starszy. licze jeszcze na maly cud i ze uda mi sie uroznac przynajmniej te 2 posrane centymerty ;)

04.01.2007
23:42
smile
[42]

gofer [ ]

mikhell - > 'moja' ma 164 cm wzrostu, więc prosze Cię, nie mów mi, że 20 cm to duża i przeszkadzająca różnica ;))

04.01.2007
23:47
smile
[43]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

gofer -> uuuu... nie przeszkadza wam to? :) Przecież to nawet przytulić się musi być ciężko ;)

04.01.2007
23:47
smile
[44]

bastrad22 [ Chor��y ]

za wyoki nie jestes....ale co tam male tez fajne w koncu... :)

04.01.2007
23:48
smile
[45]

pablo397 [ sport addicted ]

175cm/76kg

dziewczyny nie narzekaja, ja tez nie :)

04.01.2007
23:50
[46]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

185/80 i robi mi się oponka ppiwna, yeah.

04.01.2007
23:51
[47]

Kwiatuszek89 [ Legionista ]

pikolo-> nie przesadzaj nie jesteś taki niski. Mój chłopak ma 177 cm wzrostu i naprawdę przy mężczyżnie o wzroście jakim wspominasz można absolutnie czuć się bezpiecznie. Mówi Ci to kobieta hehehe:P, jakbyś miał poniżej 170 cm to byś mógł narzekać. Bo np. jak kobietka jest niższa to niekoniecznie chce mieć 2-metrowca, do którego, żeby mu spojrzeć w oczy musi nosić szpilki i chodzić na palcach hehe.

04.01.2007
23:52
smile
[48]

Mazio [ Mr Offtopic ]

nie jesteś mały ale może wstań bo nie widzę z kim rozmawiam

04.01.2007
23:52
smile
[49]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

190 cm, 75 kg, moja ma 165 i drobne problemy mam. :P

04.01.2007
23:53
[50]

gofer [ ]

Xaar - > nie. Mnie nie przeszkadza, bo po prostu 160-170 cm trafia w mój gust. A nawet, że tak powiem, 170 cm to raczej górna granica :) A jej nie przeszkadza, bo pozwala na obcasy, wymyślne fryzury i jeszcze parę innych, przyjemnych rzeczy :)

[edit]
No dobra, mogłaby być te 5-6 cm wyższa, ale niech będzie. Między moim dziadkiem a babcią było 23 lata różnicy, więc między mną a moją panną może być 37 cm różnicy :)

04.01.2007
23:55
[51]

Kwiatuszek89 [ Legionista ]

no właśnie Bullzeye_NEO i gofer potwierdzają moją wypowiedź (wszyscy praktycznie wiemy, że nie masz co narzekać:]).
Miałbyś problemy jak byłbyś z kolei za wysoki:].

[edit]
heh to spora różnica gofer, ale w końcu małe jest piękne ;P

04.01.2007
23:57
[52]

mikhell [ Master of Puppets ]

gofer - w jednym przeszkadza na pewno, bo moje 20 cm różnicy też przeszkadzało trochę ;)

Ciężko się tańczy :P

A z tą twoją różnicą, to przytulanie, całowanie w pozycji pionowej może być też utrudnione... ja wiem, że zostaje jeszcze pozioma, ale nie zawsze są warunki <hahaha>

No ale tak jak pisałem: wzrost nie ma większego znaczenia, bo dobór partnerów to nie tylko wygląd, a dobór partnerów na dłuższą metę, to już w małym stopniu wygląd...

05.01.2007
00:08
[53]

Kwiatuszek89 [ Legionista ]

mikhell-> ja jestem niską kobietą, między moim chłopakiem a mną jest 20 cm różnicy i naprawdę ani razu od ponad dwóch lat nie przeszkadzało to nam, a co do tańca, to wystarczy, że dziewczyna założy wyższy bucik i już jest lepiej, choć i ja nawet na bosaka jak z moim tańczę nie mam żadnych problemów.
Kłopoty są wg mnie jak jest różnica grubo ponad te 20 cm, ale jak się kocha to można się i w tańcu i w przytulaniu i etc. dopasować, a poza tym nie wzrost w miłości jest najważniejszy, tak jak mądrze to napisałeś:), a jeśli się ktoś wiąże z kimś na stałe, to wygląd przemija, a najważniejsze by serce i charakter tej drugiej osoby nie przeminął:).

05.01.2007
00:19
[54]

Wymel [ Pretorianin ]

178cm/67kg

05.01.2007
01:12
[55]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

185

05.01.2007
01:21
[56]

blood [ Killing Is My Business ]

Czego się przejmujesz ? Ja mam 193 cm wzrostu, a kumpel z ławki 167 i jakoś żyje :)

05.01.2007
01:24
[57]

Dizy [ Pretorianin ]

Jeśli myślisz, że jesteś mały to napewno jesteś. Ale mali ludzie byli wielkimi jak na przykład niejaki Bonaparte i jakie miał powodzenie u płci przeciwnej, niestety trochu za bardzo krzyczał:)

05.01.2007
01:27
smile
[58]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

To ja moze nie bede sie chwalil ile mam wzrostu, bo znowu wkurze gofra ;) Jednak sam chcialbym miec przynajmniej 10cm mniej. Wiec nie przejmuj sie, urosnac jeszcze mozna, a zmalec raczej nie.

05.01.2007
01:28
[59]

abecadllo [ Centurion ]

Ja mam wzrostu, nie wiem ile dokladnie 189/190/191 bo dawno nikt mnie nie mierzył, a waga to 90kg nie uwazam sie za wysokiego ani dobrze zbudowanego, znam lepszych ot taka norma

ps ktos mi podskoczy? hehehe

05.01.2007
01:35
[60]

gereg [ zajebisty stopień ]

a moj ma tylko 20 cm... ale za to jest twardy jak kamien!

05.01.2007
01:39
[61]

Kwiatuszek89 [ Legionista ]

A i jeszcze jedna sprawa pikolo:): w prawdziwym uczuciu wzrost nie będzie się liczył, jak się jakaś dziewczyna w Tobie zakocha na maxa to wzrost nie będzie miał dla niej znaczenia i naprawdę jeszcze raz powtórzę: nie rób z siebie kurdupla, bo nim nie jesteś:]. 175 cm wzrostu to nie jest mało i pamiętaj o tym, że nie to jest najważniejsze.

05.01.2007
07:23
[62]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

177cm i 91Kg wagi :D

05.01.2007
07:43
[63]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

tez mam okolo 176 i mi jakos nie przeszkadza (3 LO) czy to az tak wazne ile masz wzrostu?
zdecydowanie nie ma powodu do kompleksow:P

zreszta to sredni wzrost:P

05.01.2007
07:48
[64]

frer [ Freelancer ]

Ja mam ok. 177 cm i mi taki wzrost pasuje idealnie. Nie za dużo, nie za mało. :)

05.01.2007
07:55
smile
[65]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

ja mam 183cm a kumple z klasy mają po 188-193 ;P jestem najniższy :P ale nic sie nie przejmuje mi to wystarcza :D

05.01.2007
07:56
smile
[66]

Foks!k [ Medyk ]

182 cm i 80 kg :D

05.01.2007
07:56
smile
[67]

chickenom [ ]

174 cm i na brak powodzenia nie narzekam :)

Dodam, że mam prawie 18 lat :)

05.01.2007
07:58
[68]

mefisto2006 [ Pretorianin ]

Ja mam 1,74. Jestem dopiero 15-latkiem więc mam nadzieję, że jeszcze troszkę podrosnę:)

05.01.2007
08:03
smile
[69]

Barti43 [ Chor��y ]

Też mam 174 cm wzrostu i też jestem 15. latkiem:)

05.01.2007
08:20
smile
[70]

Obscure [ ExcalibuR ]

Mam 183 cm wzrostu i mam 15 lat :)

05.01.2007
08:50
smile
[71]

TyTuSPL [ Love United ]

ja mam 187 cm wzrostu i chodzę do 2 gim...

05.01.2007
08:53
[72]

m1a87z [ Konsul ]

no a mam 191/67 kg :) wyglądam jak patyk... nie przemuj sie

05.01.2007
08:57
[73]

arturszyma [ Pretorianin ]

175 cm wzrostu, 55 kg wagi :). Na osiedlu wołają na mnie Kark.

05.01.2007
09:16
[74]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

173cm/71kg
1LO

mało tego wzrostu :)

05.01.2007
09:31
[75]

Lojal [ Pretorianin ]

180cm
1LO

05.01.2007
09:33
smile
[76]

Regis [ ]

176/71 - i nie narzekam :P

05.01.2007
09:35
[77]

Kajak222 [ Konsul ]

mam 170 cm wzrostu i mam to gdzieś.

05.01.2007
09:36
smile
[78]

N2 [ negroz ]

"ja mam 176 i ważę prawie stówę - do tego nie jestem otyły tylko Bozia dała mi mięśnie po babci"

05.01.2007
09:37
[79]

djforever [ eXplorer ]

177 cm wzrostu, 2 gimn :)
a i tak jest paru wyzszych

05.01.2007
09:41
smile
[80]

Raziel [ Action Boy ]

ja mam 174. Do pewnego momentu mi to przeszkadzało, ale to dlatego bo urosłem bardzo szybko, jakos w 5 klasie podstawowki mialem juz 170. Co za tym idzie - w mlodych latach bylem przyzwyczajony, że rówieśnicy to knypasy, a tu cóż, mineło gimnazjum, mija liceum i wielu dawnych knypasów ma juz teraz 180-190, ba nawet więcej, a ja zostałem w tyle. Jednakże wzrost nie jest jakoś szczegolnie wazny jeśli chodzi o panny, oczywiscie jakbym mial 165 to bym sie chyba załamał, ale powyżej 170 jest dobrze. Wiadomo, że niektóre laski lubią wysokich brunetów itp, no ale przecież ile jest kobiet:D Co jest najważniejsze to przede wszystkim stan fizyczny, jak masz te 174 co ja i dbasz o siebie(ale bez przesady:D), w sensie, że czasem skoczysz pobiegać, pograć w coś (nie na kompie:D), czy po prostu skoczysz sobie na siłkę:) nie jestes otyły czy też straszliwie chudy to masz spore szanse odbijac dziewczyny nawet tym wielgasom, zwłaszcza dlatego że ci zwykle wybierają panie, które nawet od panów 170+ są o wiele niższe:D (przykład - gofer:D). Znam ja takiego co ma 170 dokładnie, ale koleś jest takim cwaniaczkiem i naprawdę dziwi mnie to jak on szybko zmienia dziewczyny:D

05.01.2007
09:52
smile
[81]

kiowas [ Legend ]

gofer ---> to musi byc fajowo jak ci się dziołcha do biodra przytula nie?

05.01.2007
10:13
[82]

tomimar [ Pretorianin ]

169 mam 12 lat

05.01.2007
10:17
smile
[83]

hilander [ ]

Nie wiem czy to dobrze czy nie (chyba tak)

192/98 - cholerka za duzo bro i miesien piwny rosnie

05.01.2007
10:20
smile
[84]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

A ja mam 178

05.01.2007
10:29
[85]

stanson [ Szeryf ]

Wzrsot : 180
Waga: 80

Jestem okazem perfekcji.

05.01.2007
10:31
[86]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Była kiedyś lista...

spoiler start
120 --> wysiu
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> Gorillaz 2-D, olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, StifflersMum, Ruinort. promilus1
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123
www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5499667

spoiler stop

Ja mam 176 cm i ważę teraz ok 70-75 (ważyłem się pod koniec września jak byłem w szpitalu). nie czuję się ani niski, ani wysoki. Po prostu dzieci czarnobyla wyrosły ;)
Dziewczyny wolą niby wysokich facetów, tylko po co im tacy? Żeby ja pocałować musi zginać się w pól albo ją podnosić :P


05.01.2007
10:34
[87]

Tomuslaw [ Generaďż˝ ]

Wzrost: 174 cm
Waga: 64kg
Wiek: 20 lat

Też uważam, że jestem niski. Niemalże kazdy mój znajomy (w granicach mojego wieku) jest wyższy ode mnie. To trochę dołujące (w dosłownym tego słowa znaczeniu)...

05.01.2007
10:39
smile
[88]

bart-2 [ Konsul ]

Hmmm, tylko dlaczego Adamek18 jest wpisany na 182 cm i 183 cm ;D

05.01.2007
19:40
[89]

Kwiatuszek89 [ Legionista ]

No właśnie ADEK24 też się wypowiadał;D. To mój chłopak ma teraz 176/177 cm wzrostu, a ponieważ ja jestem niską kobietą, jest to dla mnie naprawdę wysoki mężczyzna i czuję się przy Nim bezpiecznie i nigdy tak jak już pisałam nie mieliśmy problemów z niczym:P. Jak się kocha to różnica 20 cm wzrostu nie jest żadną przeszkodą. Wogóle jak kobieta jest niższa to nie wiem czy woli chłopaka ponad 18O cm (ja nie wolę), bo musi np. na palcach stać żeby spojrzeć mu w oczy nie mówiąc o innych rzeczach.
Uważam, że mój chłopak jest naprawdę wysoki i jest okazem męskości, dwumetrowy np. wzrost nie decyduje o męskości, tylko zupełnie inne rzeczy:].
I naprawdę chłopaki mający poniżej tego 1m80 cm nie mają powodu mieć kompleksów. Taki problem co do dziewczyn i wzrostu chłopaka pojawia się jak ma on poniżej 170 cm wzrostu no i wtedy gdy kobieta ma ponad 180 cm ;P. Np. udowodniono, że wyższym kobietom trudniej znaleźć mężczyzn, właśnie dlatego, że Ci którzy mają przy nich poniżej 180 cm wzrostu gorzej się czują, ALE PRAWDZIWA MIŁOść NIE PATRZY NA TO I CORAZ WIĘCEJ WIDZĘ PAR: ONA PONAD 180CM, A ON 170-175CM.
I jeszcze jedna rada:
jeżeli ktoś czuję się niski, a POWTARZAM, ŻE TAK CZUĆ SIĘ POWINIEN PONIŻEJ 170 CM, ŻE MOŻE RADĄ NA TO JEST POSZUKANIE DZIEWCZYNY NISKIEJ (W SENSIE DO 170 CM WZROSTU;).

05.01.2007
19:42
smile
[90]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

ja mam 183 :)

05.01.2007
19:43
[91]

danio697 [ Pretorianin ]

A ja mam 175 wiek 15.

05.01.2007
19:45
smile
[92]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Ja mam 166 mam 15 lat

05.01.2007
19:47
smile
[93]

Mazio [ Mr Offtopic ]

nie, nie jesteś niski, jesteś jedynie niewysoki
przestań marudzić i zajmij się wykształcaniem w sobie cech charakteru, które zastąpią Ci wymarzony, wyższy wzrost w wyścigu o samicę. Kobieta postawiona przed wyborem faceta bardziej patrzy na to czy ten sprosta jej wymaganiom zbudowania szczęśliwej rodziny niż na to czy może służyć jako tyczka do podtrzymania grochu. Zresztą Twój wzrost jest ok.

05.01.2007
19:49
[94]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

170 bez milimetrów. Nie narzekam. Oczywiście wolałbym mieć więcej, choćby z 3-5 cm, ale co tam. Przyzwyczaiłem się.

05.01.2007
19:50
[95]

Danielch [ Centurion ]

165, może 166, sam nie wiem, za szybko się zmienia :)

05.01.2007
19:51
smile
[96]

polak111 [ T42 ]

Ja mam prawię 15 lat i 168 cm wzrostu i ważę 60 kg

05.01.2007
19:51
[97]

craym [ Senator ]

ja mam 176 i nigdy nie narzekalem
wolalbym byc wyzszy ale moj wzrost nie jest przyczyna kompleksow

05.01.2007
19:52
smile
[98]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Może wzrostu nie poprawisz, ale zawsze możesz urosnąć w poziomie :D Siłownia etc.

Mam ze 175 cm nie narzekam, jestem zwinniejszy, mam dobrą koordynacje. Ja nie wiem jak taki Crouch sobie radzi w tej Anglii. :D

05.01.2007
19:53
smile
[99]

Scarface. [ Konsul ]

cos kolo 169-174cm
nie narzekam:p

spoiler start

Kurde nadal nie pamietam czy mam ponad 169:P
spoiler stop

05.01.2007
19:58
[100]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

188 cm, jakos nigdy nie zwracalem uwagi na wzrost, dobrze sie z nim czuje

05.01.2007
19:58
smile
[101]

Paradox [ Loon ABO mode ]

177 czy tam 178, ale pewnie jeszcze troche skocze - jak szedłem do liceum to mialem 159 cm, a pod koniec pierwszej klasy juz 169 takze to u mnie szybko leci ;).

mam kolegow wyzszych, mam tez nizszych, nie czuje sie specjalnie wysoki, nie czuje sie specjalnie niski, jednym slowem: w sam raz, chociaz jesli mialbym byc na przyklad najnizszy w jakims gronie kolegow na studiach czy cos to przekichane :).

ps. jak tak patrze po temacie to widze, ze wszystko w normie :)

05.01.2007
20:00
smile
[102]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Ja chodze do I gim i mam 167 cm. Waże 56 kg?

05.01.2007
20:02
[103]

ProteZ [ Żinerall ]

Ja mam 160cm i 48kg

05.01.2007
20:05
[104]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

192 wzrost
71 waga

05.01.2007
20:05
smile
[105]

Przemo_888 [ Piroman ]

A ja mam 171cm i jestem na 2 czy 3 miejscu we wzroście w mojej klasie

05.01.2007
20:07
smile
[106]

viesiek [ Legend ]

ja mam 195cm... jestem wysoki?? :p

05.01.2007
20:08
smile
[107]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

Mam 187-188 cm i dobrze mi z tym. Może jeszcze podrosnę 2-3 cm.

05.01.2007
20:09
[108]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

ja w 2 gimnazjum mam 170cm przy 65kg

05.01.2007
20:10
smile
[109]

Pablox8 [ Konsul ]

Mam 163cm i 11 lat

05.01.2007
20:12
smile
[110]

niepowarzna [ Centurion ]

koledzy koledzy.. że tak pozwolę sobie zażartować :)))) ( btw z jakiego to kabaretu? ;p)

ja jestem dziewczyną, która ma 180 cm wzrostu, kariery modelki nie zrobilam a ze swoim wzrostem czuje sie super :)))

05.01.2007
20:13
smile
[111]

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]

120 --> wysiu
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, StifflersMum, Ruinort. promilus1
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
20:14
[112]

LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]

ja mam 145

05.01.2007
20:15
[113]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

120 --> wysiu
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, StifflersMum, Ruinort. promilus1
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23, eMMeS
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
20:15
[114]

niepowarzna [ Centurion ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
20:16
[115]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Ja mam 180 cm wzrostu, a chodze do I LO. Chcialbym jeszcze urosnac chociaz z 5 cm (najlepiej kolo 15 ;P), ale to juz raczej niezbyt mozliwe skoro przez cale gimnazjum uroslem az uwaga, uwaga 0,5 cm :).
A wysoki chce byc bo kosza trenuje to by mi sie przydal ;P
Edit:
Lista :)
120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
20:16
smile
[116]

Galeria_ciastek [ Pretorianin ]

A ja chodze do 4 klasy szkoły podstawowej i mam 161 cm wzrostu (Jak na 4 klase to dużo)

05.01.2007
20:21
[117]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123



86 kg :)

05.01.2007
20:23
smile
[118]

Pablox8 [ Konsul ]

Galeria_ciastek--->serio NIE


120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D, Pablox8
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123


Elo czego nie ma mnie na liście 163 cm się wpisałem

05.01.2007
20:25
[119]

sajes [ Hala Madryt !! ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123



Jestem w 1 gim jak myslicie ile bede mial w wieku 18 lat?? I tak na tle klasy jestem prawie najniższy;]

05.01.2007
20:29
[120]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D, Pablox8
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
20:31
[121]

The Joker [ Konsul ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
20:32
[122]

Flet [ Fletomen ]

Ja ostatnio podrosłem jeden centymetr. :P W stosunku do wzrostu z listy. 185 i wystarczy. :)

05.01.2007
20:39
[123]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

Mazio -> raczej: "nie jestem gruby tylko mam grube kosci" jak to mowil pewien grubokoscisty Gal.
oczywiscie to do pierwszego twojego posta.

Ja mam 184 cm/78 kg.

05.01.2007
21:01
smile
[124]

pikolo [ - Blue Sky - ]

BARDZO WAM DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI :) spoko ;)
troche mnie podnieslicie na duchu,
;)
Edit : a wazne 62 kg i jak wczescniej pisalem mam 174/5. Heh szczerze mowiac to moglbym przytyc tak ze 5 kg :)

05.01.2007
21:14
smile
[125]

Hitmanio [ Legend ]

15 lat 183/69kg - nie jest źle, ale chcę przebić granicę 190cm :) A na dziewczynki czas najdzie ;)

05.01.2007
21:16
[126]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Pytanie z postu 119. Pomożecie jak by ktos nie widział to mam 166 cm wzrostu.

05.01.2007
21:18
[127]

elv33 [ Konsul ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
21:25
[128]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

176/70
Za wysoki może nie jestem, ale jakoś nie mam z tego powodu kompleksów :) Wydaje mi się, że jestem dosyć dobrze zbudowany, przede wszystkim nie mam odstającego, zapijaczonego brzucha i ogólnie raczej z moją samooceną jeśli chodzi o walory fizyczne jest raczej w porządku.


Do autora wątku:
U kobiet typu Alake nie masz żadnych szans :) Dla tego gatunku prawdziwy facet musi mieć pewnie jakieś 195cm, a i to pewnie jest minimum.

05.01.2007
21:29
smile
[129]

Mazio [ Mr Offtopic ]

kamyku_samuraju - ależ ja naprawdę nie jestem gruby. W tej chwili mam brzuszek, owszem... ale będąc zupełnie bez tłuszczu ważyłem 90 kilogramów przy 176 centymetrach. Mam faktycznie grube kości i do tego trochę mięśni pomimo swoich... siedemnastu lat :)

05.01.2007
21:31
smile
[130]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

am faktycznie grube kości i do tego trochę mięśni pomimo swoich... siedemnastu lat :)

Ilu lat? To taki żart, co nie?

05.01.2007
21:32
smile
[131]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

elv33 ---> Ta lista jest stara jak świat - ja tam jestem z 10cm mniejszy !!!!

05.01.2007
21:32
smile
[132]

Mazio [ Mr Offtopic ]

nie

05.01.2007
21:33
[133]

Israel xD [ Centurion ]

gonsiur--> zawsze mozesz byc rozgrywajacym,nie?:P

05.01.2007
21:47
[134]

InsicT [ Konsul ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up, InsicT
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
21:49
[135]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
21:56
[136]

Fett [ Avatar ]

ja juz raczej nie urosne

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89, Fett
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

05.01.2007
21:57
[137]

Adamek19 [ Pretorianin ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123



Wysiu ma 120 ?? Whats going on >?

05.01.2007
21:58
smile
[138]

peterkarel [ KochamDzaste ]

jak z listy wynika mam 176 :]
a moja dziewczna 158 :] wiec mi to nie przeszkadza :D

05.01.2007
21:58
[139]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Adamek19---> Co ban na Adamek18??;] A ile na minusie miałeś??

05.01.2007
22:03
[140]

Adamek19 [ Pretorianin ]

sajes...>

spoiler start
Info na GG....
spoiler stop

05.01.2007
22:14
smile
[141]

MAROLL [ Legend ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena, MAROLL
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

Tyle, że (chyba) jeszcze urosnę, a raczej na pewno.

05.01.2007
22:20
[142]

cienki bolo [ Konsul ]

A ja nawet nie wiem, ile dokładnie, więc się nie wpiszę na listę. Ostatnio, gdy się mierzyłem, z rok niemal już zleciał, ach ten czas to leci, to miałem 186cm bodajże. Teraz jestem w 2LO.

A nie martw się kobietami. Toż to nieprawda. Może słyszałeś, że słabe powodzenie u kobiet mają mali, ale chodziło o coś innego z tą małością :)

05.01.2007
22:23
[143]

stg+ [ Generaďż˝ ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena, MAROLL
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo, STG
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123

...14 lat

05.01.2007
22:27
[144]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

knypek jesteś i tyle penerze glupi!!!!!!!

05.01.2007
22:30
smile
[145]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Michalek ileśtam--> odj**** ci??

BTW. dodam jeszcze że mając 14 lat mam 176cm wzrostu i uwaga : 55kg wagi. Tak to prawda. Jestem chuderlak ale nie chcę przytyć. Z tą wagą fajnie się ćwiczy Cobra Martial Arts.

HUJAAAAAAAAAA AAAIIIII BUM!!! *odgłos krzyku*-deska cała, łapa rozbita

05.01.2007
22:33
smile
[146]

slowik [ NightInGale ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena, MAROLL
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo, STG
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123
206 --> slowik(moze i wiecej ale mierzyc mi sie nie chce)

05.01.2007
22:38
[147]

artux [ Pretorianin ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena, MAROLL
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> artux, jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo, STG
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123
206 --> slowik(moze i wiecej ale mierzyc mi sie nie chce)

05.01.2007
22:50
[148]

abecadllo [ Centurion ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena, MAROLL
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> artux, jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo, STG
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
191 -----> *Abecadllo*
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123
206 --> slowik(moze i wiecej ale mierzyc mi sie nie chce)

05.01.2007
22:52
[149]

Darekpwl [ Pretorianin ]

eee panie, po chaupie to mosz dobre...

05.01.2007
23:00
[150]

Vismerhill [ Chor��y ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena, MAROLL
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> artux, jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo, STG
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k, Vismerhill
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
191 -----> *Abecadllo*
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123
206 --> slowik(moze i wiecej ale mierzyc mi sie nie chce)

05.01.2007
23:01
smile
[151]

tazik [ Konsul ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena, MAROLL
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> artux, jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo, STG
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k, Vismerhill
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari, tazik
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
191 -----> *Abecadllo*
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123
206 --> slowik(moze i wiecej ale mierzyc mi sie nie chce)

05.01.2007
23:03
[152]

Andrewlee [ BFXXJ ]

174, I LO, nie jest najlepiej...
Co prawda jakichs szczegolnych klopotow z tym zwiazanych nie mam, ale nawet moj Ojciec jest ode mnie o 8cm wyzszy...

05.01.2007
23:05
[153]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena, MAROLL
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> artux, jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo, STG
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k, Vismerhill
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari, tazik
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
189 --> Lukis17
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
191 -----> *Abecadllo*
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123
206 --> slowik(moze i wiecej ale mierzyc mi sie nie chce)

05.01.2007
23:12
[154]

davids89 [ Konsul ]

120 --> wysiu
145 -->LeeBronJameS
151 --> Szczur_ek
156 --> karas_PL
159 --> Pasiasta-Zebra
160 --> olenkaha
163 --> cin3k7, fazikjunior, promyczek303,cinek7, Gorillaz 2-D
164 --> kaban1, nutkaaa, Jamkonorek, noname89
165 --> bubster, kuba_2323, tanat0s, mefek, master53
166 ---> sajes
167 --> polak111
168 --> Zielona Żabka, bladyk, defenencjał
169 --> Kucyś
170 --> Grungowiec, Zapruder, PatriciusG, Lewy Krawiec(łoś), mons, paściak,jacek119, K4B4N0$
171 --> Przemo_888, Laios, Skrz@t , MMaaZZii1155
172 --> PunkNotDead, Rena, MAROLL, davids89
173 --> EwUnIa_kR, PatrykW, prefix, Kozi89(i nadal rośnie!)
174 --> Radziu_1990, Sainim, Cing, ereyty, Sainim, lo0ol, Tomuslaw, Raziel, Wo_Ja_Ann, pajkul, MaZZeo
175 --> artux, jagged_alliahdnbedffds, InterPOL, Drozdi, pikolo, Coolfon, Milka,owens, arek_pl, The Joker
176 --> 34io, Narmo, Pawelos, peterkarel, Mobii, Azazell3, goldenSo, STG
177 --> Kolczes, melkora, Pshemeck
178 --> Loon, matip, MatiRonalDo75, dragon_one
179 --> Sasanka, Sonny Silooy, BROS, stanson, Golem6, Robi27,elv33
180 --> Ruinort, ValkyreX, Half-Life, wolkov, Łyczek, elv33, hohner111, ssummoner, niepowarzna,StifflersMum, Ruinort. promilus1, Gonsiur
181 --> Buczo, riddickM5, Foks!k, L0ck3, bart-2, reds23
182 --> Adamek18, mineral, genia525, ksips, Lord Andre, drago14, tomekcz, Foks!k, Vismerhill
183 --> Sznapi, Khelben, Flet, maVes, ASZ5, Adamek18, Misiak, $ebs Master, gromusek, Hitmano , Olek12, KAmyk
184 --> Sir klesk, mrEdDi, SirZawisza, masterr, andrzej701 , Yari, tazik
185 --> Orlando, muzykk, Kajon, NewGravedigger, mieszkolp, Api15, KogUteX, Super Kotlet ,Lojal
186 --> kayler01, cienki bolo, TytuSPL, zawodowieckuba, White Star, Michał Raven, hctkko, bekas86, Glob3r , Adamek19
187 --> WY29, claudespeed18, xion
188 --> Mr.Borys
189 --> Lukis17
190 --> Eg2005(street), Yoghurt, Raz3r, wacek666, bartushan
191 -----> *Abecadllo*
192 --> Taikun, Nazgrel, snopek9
192 --> blaze it up
193 --> Apocaliptiq, maev, blood, jackhammer777
195 --> viesiek, ES_Lechu
196 --> Miczek[PL], Tomus665
197 --> Kot in the Fog
200 --> Kompo
201 --> gofer
205 --> vit123
206 --> slowik(moze i wiecej ale mierzyc mi sie nie chce)

05.01.2007
23:22
[155]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

ja miec 170cm i miec 12 lat :)

05.01.2007
23:39
[156]

cienki bolo [ Konsul ]

Hehe, ja pisałem, że nie wpisuję się na listę, ale widzę, że ja już tam jestem, bo to stara lista jest. Czyli przyjmijmy, że nadal u mnie 186. W sumie muszę się zmierzyć, tak z ciekawości.

06.01.2007
01:01
[157]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Israel xD --> jestem rozgrywajacym, ale przydaloby sie wiecej ;). Przynajmniej sobie potrafie nadrobic skocznoscia, bo przed stluczeniem kolana to i do kosza pakowalem, ale powoli wracam do formy ;).

06.01.2007
01:50
[158]

ereyty [ Bragiel ]

Jesteś średniego wzrostu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.