GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Moje Gry-Online

04.01.2007
17:22
[1]

Ace_2005 [ The Summer ]

Moje Gry-Online

Witam!

Mam mały problem. Jako przeglądarki internetowej używam Operę w wersji 9.10. Po wejściu w zakładkę MOJE GRY-ONLINE na forum GOLa chcę mieć zaznaczoną opcję:
Autologowanie zapamiętaj login i hasło (do chwili wylogowania). Zaznaczam i naciskam na: Zapisz ustawienia GOLa. Po wyjściu z zakładki MOJE GRY-ONLINE ustawiona powyższa opcja wyłącza się. Od czego to zależy i jak ustawić to tak żeby się nie wyłączało?

Pozdrawiam!

04.01.2007
17:28
smile
[2]

hctkko [ The Prodigy ]

Skasuj wszystkie ciasteczka, spróbuj jeszcze raz. U mnie pod Operą 9.10 wszystko normalnie działa :)

04.01.2007
17:31
[3]

Ace_2005 [ The Summer ]

Spróbuję. Dzięki za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.