Ace_2005 [ The Summer ]
Moje Gry-Online
Witam!
Mam mały problem. Jako przeglądarki internetowej używam Operę w wersji 9.10. Po wejściu w zakładkę MOJE GRY-ONLINE na forum GOLa chcę mieć zaznaczoną opcję:
Autologowanie zapamiętaj login i hasło (do chwili wylogowania). Zaznaczam i naciskam na: Zapisz ustawienia GOLa. Po wyjściu z zakładki MOJE GRY-ONLINE ustawiona powyższa opcja wyłącza się. Od czego to zależy i jak ustawić to tak żeby się nie wyłączało?
Pozdrawiam!

hctkko [ The Prodigy ]
Skasuj wszystkie ciasteczka, spróbuj jeszcze raz. U mnie pod Operą 9.10 wszystko normalnie działa :)
Ace_2005 [ The Summer ]
Spróbuję. Dzięki za pomoc.