GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co sądzicie o Millerach

04.01.2007
17:21
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

co sądzicie o Millerach



jak myślicie w jaki sposób Miller junior miał tyle pieniędzy i czy to była łapówka

05.01.2007
00:24
smile
[2]

moherek_mały [ Centurion ]

fajne chłopy

05.01.2007
00:37
[3]

Dizy [ Pretorianin ]

Ja sądzę to co wszyscy sądzę i rozmawiają między sobą, a że to jest forum to nie mogę napisać co sądzę bo by mnie ktoś oskarżył o pomówienie. Sadzę o nich to samo co sądzę o Kwaśniewskim i prawie całym SLD, części PO i Samoobrony oraz o byłym kanclerzu Niemiec G. Szreder czy jam mu tam, zresztą kto by pamiętał nazwisko takiej marionetki Putina

05.01.2007
00:37
[4]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

zaorać

05.01.2007
00:39
smile
[5]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

zaorać
Popieram. Nie cierpie tych komuchów z Millerem, Kwaśniewskim, tym łysym z KGB (zapomniałem nazwiska) i Borowskim na czele.

05.01.2007
00:40
[6]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Infernus i to jedyne co Nas laczy,wazne ze cos takiego istnieje :)
Zaorac bo wiadomo ze to pier....dorobkiewicze i to dorobili sie na Naszej krwawicy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.