halohalohalo [ Konsul ]
co sądzicie o Millerach
jak myślicie w jaki sposób Miller junior miał tyle pieniędzy i czy to była łapówka

moherek_mały [ Centurion ]
fajne chłopy
Dizy [ Pretorianin ]
Ja sądzę to co wszyscy sądzę i rozmawiają między sobą, a że to jest forum to nie mogę napisać co sądzę bo by mnie ktoś oskarżył o pomówienie. Sadzę o nich to samo co sądzę o Kwaśniewskim i prawie całym SLD, części PO i Samoobrony oraz o byłym kanclerzu Niemiec G. Szreder czy jam mu tam, zresztą kto by pamiętał nazwisko takiej marionetki Putina
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
zaorać

infernus67 [ Prezes Misiura ]
zaorać
Popieram. Nie cierpie tych komuchów z Millerem, Kwaśniewskim, tym łysym z KGB (zapomniałem nazwiska) i Borowskim na czele.
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Infernus i to jedyne co Nas laczy,wazne ze cos takiego istnieje :)
Zaorac bo wiadomo ze to pier....dorobkiewicze i to dorobili sie na Naszej krwawicy :)