aragorn007 [ Pretorianin ]
W co gracie
Powiedzicie w co gracie i co mi polecacie.Najlepiej sportowe,zręcznosciowe,strategiczne i akcji.Inne też mogą byc.
THC93Młody [ Konsul ]
Age Of Empires III i Just Cause
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Marvel Ultimate Alliance
Kenny!! [ Konsul ]
KŁEJK CZFURKA ANGIELSKI BO CO??!!A TY fCO??!!

Mat3iz [ Centurion ]
Aktualnie w nic nie gram bo moj glowny komp jest w naprawie :P A tak to Guild Wars, Lineage II, CS:S/1.6, WS: ET
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Need for speed MS
mac2000 [ Pretorianin ]
Paraworld
szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5759389&N=1
Narmo wyprzedzilem cie ;)

wacek666 [ ]
CS:S