GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odtwarzacz plików gp3

04.01.2007
17:14
[1]

armia [ Scyzoryk ]

Odtwarzacz plików gp3

Czy znacie jakies program do odtwarzania na komputerze plikow z komorki w formacie 3gp?
edit:poprawka

04.01.2007
17:15
[2]

THC93Młody [ Konsul ]

Chyba 3GP a nie gp3

04.01.2007
17:17
[3]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Quicktime

04.01.2007
17:18
[4]

dr. Acula [ Generaďż˝ ]

Total video Player
Ściągnąłem Total Video Converter i "gratis" dostałem ten o to program.

04.01.2007
17:21
[5]

armia [ Scyzoryk ]

thx juz mam

04.01.2007
17:25
[6]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Tak tródno w googlach poszukać :P

04.01.2007
17:40
[7]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

jeśli gp3 to guitar pro
jeśli 3gp to wtedy co innego ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.