GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Granica"

04.01.2007
16:45
[1]

gersiu [ Pretorianin ]

"Granica"

Cześć !
Pomóżcie mi : musze napisać o nędzy w kamienicy Kolichowskiej . Gdzie tego szukać ?

04.01.2007
16:50
[2]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

W książce?

04.01.2007
17:00
smile
[3]

ciemek [ Senator ]

fajna ksiazka. Nie jest dluga i jak dla mnei o wiele latwiej bylo mi dopatrzec sie czegos "miedzy wierszami" niz z opracowan. Pamietam dobrze fragment o psie na lancuchu gdzie chyba zawarta byla cala tajemnica granicy w tym pseudo-polswiatku. Ladna ksiazka. Polecam przeczytac naprawde

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.