
Dranil [ Junior ]
prosze o sterowniki
Ja także chciałbym prosić o te sterowniki BARDZO PROSZE Mój mail [email protected] lub [email protected]
Z góry dzięki

Matt [ I Am The Night ]
"takze" sugeruje ze ktos juz przed Toba o nie prosil, jesli jednak przyjrzysz sie temu watkowi uwaznie, stwierdzisz ze ponad twoim postem nie ma zadnego innego, sprecyzuj wiec moze o JAKIE sterowniki Ci chodzi....