GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szkoła to film...

04.01.2007
16:14
smile
[1]

xion [ Jigga ]

Szkoła to film...

Dowody na to ze szkola jest filmem :D

Geografia- Discovery Channel
WF- Szkola przetrwania
Religia- Dotyk aniola
Chemia- Szklana pulapka
Matematyka- 5*5
Historia- Sensacje XX-wieku
Jezyk polski- Magia liter
Lekcja muzyki- Jaka to melodia
Lekcja wychowawcza- Na kazdy temat
Przerwa- 997
Test- Milionerzy
Poprawka- Stawka wieksza niz zycie
Nowa w klasie- Tredowata
Nowy w klasie- Obcy pasazer Nastromo
Ostatnia lawka- Róbta, co chce ta
Pan konserwator- MacGyver
Wycieczka szkolna- Ostry dyzur
Wyrwanie do odpowiedzi- Totolotek
Wywiadówka- Z Archiwum X
Wakacje z rodzicami- Familiada
Dyrekcja- JAG Wojskowe Biuro Sledcze
Dozorca/wozny- Straznik Texsasu
Informatyk- Johny Mnemonic
Korytarz w szkole- Ulica Sezamkowa
Powrót taty z wywiadówki- Wejscie smoka
Plan lekcji- Telenowela (co tydzien to samo i nudne)
Uczen na dywaniku u dyrektora-Wywiad z wampirem
Szkola- Swiat wedlug Kiepskich

04.01.2007
16:15
smile
[2]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Wyrwanie do odpowiedzi- Totolotek

Sad, but true...

04.01.2007
16:17
smile
[3]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Dostałem to wczoraj na gg :D
Fajne :)

04.01.2007
16:17
smile
[4]

E_G300 [ ]

Powrót taty z wywiadówki- Wejscie smoka
<-------------

04.01.2007
16:17
smile
[5]

BmrQ3 [ Centurion ]

czytałem to ostatnio w jakimś starszym numerze CDA i nieźle się przy ty ubawiłem.

04.01.2007
16:19
smile
[6]

cronotrigger [ sloth ]

kiepściuchno

04.01.2007
16:19
smile
[7]

Piotrus1pan [ Senator ]


04.01.2007
16:19
smile
[8]

gofer [ ]

Marne...

04.01.2007
16:19
smile
[9]

Piotrus1pan [ Senator ]

ja znam inną :p

Szkoła to Matrix , Nauczyciele to agenci , a woźny to wybraniec :D

04.01.2007
16:21
smile
[10]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Szczerze? Kiepskie...

04.01.2007
16:22
smile
[11]

THC93Młody [ Konsul ]

Genialne hehe

04.01.2007
16:24
[12]

siwCa [ Legend ]

Młodsze pokolenie się śmieje, starsze mnie. Mimo, że należę do tego pierwszego nie podoba mi się.

04.01.2007
16:25
smile
[13]

szarzasty [ rammsteinick ]

takie sobie. chociaż macGyver i totolotek świetne

04.01.2007
16:26
[14]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Niby smieszne, ale jakies takie bez polotu ;). Chociaz nie mowie ze zle.

04.01.2007
16:28
smile
[15]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

świetne

04.01.2007
16:38
smile
[16]

Foks!k [ Medyk ]

Genialne !

04.01.2007
16:39
[17]

sajes [ Hala Madryt !! ]

FajnexD

04.01.2007
16:41
smile
[18]

Janczes [ You'll never walk alone ]

fajne ;)

04.01.2007
16:41
smile
[19]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Totolotek hahaha :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.