fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Polska Gra Na 2007 Rok-II tura
Mój plebiscyt Polskie Gry na 2007 Rok.Głosujcie na waszym zdaniem najlepsze gry z naszych rodzimych firmy,które pojawią się w 2007 roku.Oto nominacje:
Infernal(Metropolis Software)(1)
Wiedźmin(CD Projekt Red Studio)
Two Worlds(Reality Pump)(1)
Chrome 2(Techland)(1)
Dead Island(Techland)
Warhound(Techland)
NecroVison(The Farm 51)
Możecie też dodawać własne propozycje,ale nie sądzę,abym coś pominął.Zapraszam do głosowania.
Robie jeszcze raz ten wątek,bo chciałbym sprawdzić co macie do powiedzenia na ten temat,a jako,że za pierwszym razem cos nie wyszło,a więc serwuję wam powtórkę z rozrywki.
(w nawiasach ilość zdobytych głosów w pierwszym wątku)

Foks!k [ Medyk ]
Bedzie juz taki plebiscyt :)
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
no to moze to takie glosowanie przed oficjalnym glosowaniem