GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chce jechac do Australii na 2 tygdonie, czy potrzebuje wizy?

04.01.2007
14:32
[1]

Trane [ Konsul ]

Chce jechac do Australii na 2 tygdonie, czy potrzebuje wizy?

Hej szukałem juz wszedzie i wszedzie pisze, ze sa jakies wizy turystyczne, czy musze to posiadać zeby wybrac sie na ferie do Australii?
Prosze o pomoc, dzieki.

04.01.2007
14:35
[2]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Jak piszą to znaczy, że musisz mieć:



Co robić:



Wersja 676.

04.01.2007
14:42
smile
[3]

Trane [ Konsul ]

Ale ja nie lece jako turysta, chyba ;)

Lece do siostry i jej męża tylko na 2 tygodnie, do sydney, do ich domu, siostra za wszystko płaci.
Oni pracują tam niecały rok i wracają juz w kwietniu...

Prosze o pomoc zorientowanych, bo wydaje mi sie, ze nie trzeba wizy...

04.01.2007
14:49
smile
[4]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Wyjeżdżając do Australii potrzebna ci będzie wiza.

Wizy turystyczne:

na okres 3, 6 i 12 miesięcy (676)

sponsorowane do rodziny na maksimum 3 miesiące (679)

W świetle prawa jedziesz w celach turystycznych i potrzebujesz wizy, jak każdy.

04.01.2007
14:51
[5]

Kane [ bladesinger ]

Trane --> nie jako turysta? to jako kto? bo mi to na turystyczny wypad wyglada.

04.01.2007
14:53
smile
[6]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Wiza 679.

04.01.2007
15:13
[7]

Belert [ Generaďż˝ ]

Toz e piszesz ze naprawde jedziesz do siostry to nie zmienia prostej prawdy bez wizy nie wjedziesz i tyle .Amen.Lec lepiej ja zalatwiac.Z australijczykami nie ma zartów.

04.01.2007
15:16
[8]

Trane [ Konsul ]

Rozumiem, potrzebuje wizy, dzieki. Jest jednak cos czego nadal nie rozumiem. Moja siostra i jej mąż nie są obywatelami Australii, pracują tylko w Sydney, on od Lipca 2006, jest na kontrakcie, a ona pojechała mu towarzyszyć we wrzesniu i tez dostała prace...(On jest obywatelem Pewnie też maja wizy, ale nie rozmawiałem z siostra jeszcze na ten temat, sorry myślałem, ze tam nie trzeba wiz ;) Ona chyba tez nie skojarzyła.
We wniosku i sponsorowany wyjazd pisze, ze osoba, ktora ma mnie sponsorować musi być obywatelem AU lub mieć jakiś dokument na pobyt stały... Zaczyna się robić głupio ;(


Balert - wiem, ze nie ma zartow, juz sie boje.

04.01.2007
15:25
[9]

Trane [ Konsul ]

Ups, miałem na mysli, ze on nie jest obywatelem, Australii i nie ma stałego pobytu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.