
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Mały rebusik :)
*ucieka zanim go zlinczują*

Kurdt [ Modrzew ]
Najlepszego, Cody. :)
(Wygrałem coś?)

..::amber::.. [ Konsul ]

InsicT [ Konsul ]
100 Lat !!

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Niech żyje nam!:)
2 dni po Padre?;]

Kam-El [ Generation X ]
Ode mnie też wszystkiego Najlepszego Cody ;) ...

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Najlepszego :)

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Wszystkiego najlepszego dla X-cody ;)
Wiecej radosci i wiekszej ilosci czasu z wlasnym ulubionym bratem, mniejszej ilosci czasu (bo i tak masz go za duzo ;)), mniejszej ilosci ciekawych Pratchetow i czego chcesz tylko tam wiecej w rownie radosnym nastroju :>
*odala sie i kryje "cicha nadzieja moze najpierw znajdzie Strandz-dyra i mi sie uda przezyc " *
Ps. Strandz-dyrze nie postarales sie rebus powinien byc zielony ;)
Coolfon [ Zaleś ]
No proszę xD Też znałem rozwiązanie :P
Wszystkiego najlepszego Cody ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"Ps. Strandz-dyrze nie postarales sie rebus powinien byc zielony ;)"
To nie są moje urodziny ;P

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Czy to twoja dziewoja Stranger? Jeżeli tak to wszystkiego najlepszego.

Łyczek [ Legend ]
Czy to twoja dziewoja Stranger? Jeżeli tak to wszystkiego najlepszego.
:D:D:D:D
Wszystkiego najlepszego Cody :)
A mi dziś stuknęło równe 3 lata na GOLu :)

dr. Acula [ Generaďż˝ ]
Czy to twoja dziewoja Stranger? Jeżeli tak to wszystkiego najlepszego.
:D
Wszystkiego najlepszego :)

Aniek [ Mr Devil ]
Naj.

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Najlepszego, Cody!

mirencjum [ operator kursora ]
To ja też przyłączam się do życzeń. Wszystkiego Dobrego!
Foks!k [ Medyk ]
Wszystkiego naj naj ...

Olivcha.pl [ Konsul ]
Najlepszego!

davids89 [ Konsul ]
Najlepszego! A ja dzisiaj tez mam urodzinki...18ste:)

bekas86 [ Blaugranczyk ]
Najlepszego Cody i davids89 :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
niewidzialny ^ ;)
elv33 [ Konsul ]
najlepszego :D
Adamek19 [ Pretorianin ]
Najlepszego... :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> Dziekuje za watek :))
infernus67 --> A jesli nie to co? foch :P:P:P
davids89 --> No to wszytskiego najlepszego! :)) Oboje stajemy sie dzis w pelnoletki, tylko ja w USA ;)
Piotrus1pan [ Senator ]
Naj

Rasta' [ Pretorianin ]
Wszystkiego naj i miłej kolejnej wiosny... :)

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
no to wsyztskiego najlepszego i wracaj szybko do Polski ;P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
mrEdDi --> od 18 czerwca 2005 juz nie musisz mi tego zyczyc :P

infernus67 [ Prezes Misiura ]
X-Cody>>A jeśli nie to znaczy, że jest wolna.
EDIT: Już łapie. To twoje zdjęcie. Spadł na mnie 16-tonowy odważnik i mnie olśnił.

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
X-Cody Najlepsiejszego :)

Fett [ Avatar ]
Najlepszego Cody :)
lord of the dick [ Pretorianin ]
Sto lat hehe

nutkaaa [ Panna B. ]
Sto Lat Cody :)
bECKy [ bartek ]
zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy,
raper741 [ Vamos Barca ]
Najlepszego ;)

Sandro [ GOL ]
O, ma urodziny wtedy, kiedy i mój brat :)
Najlepszego!

.:Jj:. [ The Force ]
Pomyślności i kolejnego roku na GOLu.

DeLordeyan [ The Edge ]
Sto lat!
FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
Wszystkiego najlepsiejszego, Sistah!:>

Hitmanio [ Legend ]
Wszystkiego Najlepszego Cody ;) Za kilka lat zobaczymy się pewnie na pikniku :D (mam taką nadzieję...)

krzynier [ krzynier ]
Skąd wiecie że ma urodziny? To może znaczyć że 4 stycznia upiekła tort, albo ma 1 roczek bo tylko 1 świeczka się pali :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Za chwile juz koniec mojego dnia wiec chcialabym wszytskim podziekowac za pamiec i zyczenia :)

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]
odnotowawszy szesciominutowe spoznienie, zycze wszystkiego najlepszego.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
31 - 05... 5-cio dniowa impreza? :>