GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały rebusik :)

04.01.2007
00:43
smile
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Mały rebusik :)

*ucieka zanim go zlinczują*

04.01.2007
00:44
smile
[2]

Kurdt [ Modrzew ]

Najlepszego, Cody. :)

(Wygrałem coś?)

04.01.2007
00:45
smile
[3]

..::amber::.. [ Konsul ]

04.01.2007
00:53
smile
[4]

InsicT [ Konsul ]

100 Lat !!

04.01.2007
00:55
smile
[5]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Niech żyje nam!:)

2 dni po Padre?;]

04.01.2007
00:59
smile
[6]

Kam-El [ Generation X ]

Ode mnie też wszystkiego Najlepszego Cody ;) ...

04.01.2007
01:15
smile
[7]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Najlepszego :)

04.01.2007
01:24
smile
[8]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Wszystkiego najlepszego dla X-cody ;)
Wiecej radosci i wiekszej ilosci czasu z wlasnym ulubionym bratem, mniejszej ilosci czasu (bo i tak masz go za duzo ;)), mniejszej ilosci ciekawych Pratchetow i czego chcesz tylko tam wiecej w rownie radosnym nastroju :>
*odala sie i kryje "cicha nadzieja moze najpierw znajdzie Strandz-dyra i mi sie uda przezyc " *

Ps. Strandz-dyrze nie postarales sie rebus powinien byc zielony ;)

04.01.2007
01:25
[9]

Coolfon [ Zaleś ]

No proszę xD Też znałem rozwiązanie :P

Wszystkiego najlepszego Cody ;)

04.01.2007
01:34
smile
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"Ps. Strandz-dyrze nie postarales sie rebus powinien byc zielony ;)"
To nie są moje urodziny ;P

04.01.2007
01:54
smile
[11]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Czy to twoja dziewoja Stranger? Jeżeli tak to wszystkiego najlepszego.

04.01.2007
06:03
smile
[12]

Łyczek [ Legend ]

Czy to twoja dziewoja Stranger? Jeżeli tak to wszystkiego najlepszego.

:D:D:D:D


Wszystkiego najlepszego Cody :)

A mi dziś stuknęło równe 3 lata na GOLu :)

04.01.2007
06:40
smile
[13]

dr. Acula [ Generaďż˝ ]

Czy to twoja dziewoja Stranger? Jeżeli tak to wszystkiego najlepszego.

:D


Wszystkiego najlepszego :)

04.01.2007
07:01
smile
[14]

Aniek [ Mr Devil ]

Naj.

04.01.2007
07:19
smile
[15]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Najlepszego, Cody!

04.01.2007
07:50
smile
[16]

mirencjum [ operator kursora ]

To ja też przyłączam się do życzeń. Wszystkiego Dobrego!

04.01.2007
08:22
[17]

Foks!k [ Medyk ]

Wszystkiego naj naj ...

04.01.2007
10:23
smile
[18]

Olivcha.pl [ Konsul ]

Najlepszego!

04.01.2007
10:58
smile
[19]

davids89 [ Konsul ]

Najlepszego! A ja dzisiaj tez mam urodzinki...18ste:)

04.01.2007
11:04
smile
[20]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Najlepszego Cody i davids89 :)

04.01.2007
14:28
smile
[21]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

niewidzialny ^ ;)

04.01.2007
14:37
[22]

elv33 [ Konsul ]

najlepszego :D

04.01.2007
14:38
[23]

Adamek19 [ Pretorianin ]

Najlepszego... :)

04.01.2007
15:06
[24]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stranger --> Dziekuje za watek :))
infernus67 --> A jesli nie to co? foch :P:P:P
davids89 --> No to wszytskiego najlepszego! :)) Oboje stajemy sie dzis w pelnoletki, tylko ja w USA ;)

04.01.2007
15:30
[25]

Piotrus1pan [ Senator ]

Naj

04.01.2007
15:32
smile
[26]

Rasta' [ Pretorianin ]

Wszystkiego naj i miłej kolejnej wiosny... :)

04.01.2007
15:33
smile
[27]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

no to wsyztskiego najlepszego i wracaj szybko do Polski ;P

04.01.2007
16:59
[28]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

mrEdDi --> od 18 czerwca 2005 juz nie musisz mi tego zyczyc :P

04.01.2007
17:01
smile
[29]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

X-Cody>>A jeśli nie to znaczy, że jest wolna.

EDIT: Już łapie. To twoje zdjęcie. Spadł na mnie 16-tonowy odważnik i mnie olśnił.

04.01.2007
17:02
smile
[30]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

X-Cody Najlepsiejszego :)

04.01.2007
17:04
smile
[31]

Fett [ Avatar ]

Najlepszego Cody :)

04.01.2007
17:34
[32]

lord of the dick [ Pretorianin ]

Sto lat hehe

04.01.2007
17:37
smile
[33]

nutkaaa [ Panna B. ]

Sto Lat Cody :)

04.01.2007
17:51
[34]

bECKy [ bartek ]

zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy,

04.01.2007
17:54
[35]

raper741 [ Vamos Barca ]

Najlepszego ;)

04.01.2007
17:57
smile
[36]

Sandro [ GOL ]

O, ma urodziny wtedy, kiedy i mój brat :)

Najlepszego!

04.01.2007
17:58
smile
[37]

.:Jj:. [ The Force ]

Pomyślności i kolejnego roku na GOLu.

04.01.2007
17:59
smile
[38]

DeLordeyan [ The Edge ]

Sto lat!

04.01.2007
21:46
[39]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Wszystkiego najlepsiejszego, Sistah!:>

04.01.2007
21:50
smile
[40]

Hitmanio [ Legend ]

Wszystkiego Najlepszego Cody ;) Za kilka lat zobaczymy się pewnie na pikniku :D (mam taką nadzieję...)

04.01.2007
21:58
smile
[41]

krzynier [ krzynier ]

Skąd wiecie że ma urodziny? To może znaczyć że 4 stycznia upiekła tort, albo ma 1 roczek bo tylko 1 świeczka się pali :)



spoiler start

Nie bierzcie tego na serio, to tylko żart
spoiler stop

05.01.2007
00:00
[42]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Za chwile juz koniec mojego dnia wiec chcialabym wszytskim podziekowac za pamiec i zyczenia :)

05.01.2007
00:05
smile
[43]

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]

odnotowawszy szesciominutowe spoznienie, zycze wszystkiego najlepszego.

05.01.2007
00:09
smile
[44]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

31 - 05... 5-cio dniowa impreza? :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.