
sidlak [ Legionista ]
double agent- czyli latajacy sam fisher w szanghaju. pomocy
stoje w miejscu

o666 [ Pretorianin ]
Jak ja nienawidzę juniorów...
Tak więc, jakbyś podał więcej szczegółów pewnie ktoś by Ci pomógł.
Aen [ MatiZ ]
Chodzi Ci prawdopodobnie o pilotowanie śmigłowca - Musisz skręcić w lewo z tego co pamiętam i utrzymać się na wysokości jednego z wieżowców, na którym wylądujesz. Pamiętam że dzieje się to bardzo szybko, czyli jeśli lecisz i lecisz, to przeleciałeś za daleko.
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
stoje w miejscu
z rozwojem od 5 lat? Widać.
sidlak [ Legionista ]
chlopaki chodzi o to spadanie z gzymsu przy scianie zaraz po spuszczeniu sie po linie nie moge zlapac sie tej rurki po spadam ponoc nie ja jeden mam ten problem
sidlak [ Legionista ]
ej ty agent 006 to bylo wolanie o pomoc dla wtajemniczonych ty raczej nie mozesz mi pomoc bo do tej gry trzeba miec dobry sprzet:)
sidlak [ Legionista ]
a ty cin3k7 nie obrazuj wlasnych kompleksow na innych osobach
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
sidlak ---> a ty sie zamknij i nie smiej sie z innych sprzetów bo oni maja lepszy sprzet w głowie od twojego!! i jak nie umiesz wytłumaczyc na czym polega twój problem to siedz cicho...

athlon2000 [ Pretorianin ]
dobry jesteś.....
o666 powiedział Ci żebyś opisał DOKŁADNIE swój problem a ty wyjeżdżasz ze sprzętem.
sidlak [ Legionista ]
chodzi o to agencie 006 ze jesli nie mogles mi w tym momencie pomuc to twoj komentarz typu nienawidze juniorow byll absolutnie zbedny. Apropos sprzetu- prawda w oczy kole?:)
o666 [ Pretorianin ]
A co, jeśli ktoś ma dżiforsa 2 to według Ciebie jest jakimś odmieńcem.
Pomógł bym Ci, jeżeli napisałbyś w czym.