
_Sauron_ [ Legionista ]
Witam.. :)
:) Nowy do was przybył

Aniek [ Mr Devil ]
Cześć.
jamkgh [ YA RLY ]
y0
Obscure [ ExcalibuR ]
Witam i mam nadzieje ze bedziesz dobrze sie bawił na tym forum.

THC93Młody [ Konsul ]
Ello! luknij regulaminek
Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]
Czesc, mam nadzieje ze dobrze bedziesz sie tutaj bawil :). Przede wszystkim przeczytaj najpierw regulamin i sie do niego stosuj.

mirencjum [ operator kursora ]
Witam!
pablo397 [ sport addicted ]
oi!
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
elO !!! :D

Api15 [ dziwny człowiek... ]
habari za asubuhi

jsdfsfgdgh [ Chor��y ]
Witam.

artux [ Pretorianin ]
Witaj kolego, pamiętaj żeby przeczytać Regulamin forum
tuciczek [ Konsul ]
elo

Agent_007 [ chomik ]
Witam :)

siwCa [ Legend ]
Czytaj FAQ przed snem przez jakiś czas, nie zakładaj głupich wątków ... przynajmniej na początku :)
a poza tym witoj.

Innocentz [ Generaďż˝ ]
hi

polak111 [ T42 ]
+1...
ValkyreX [ shikyo ]
Mae Govannen! (witaj)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5838980&N=1 - jesli interesujesz się Władcą Pierścieni (a wydaje mi się, że tak), to polecam odwiedzić naszą karczmę, Rozbrykany Kucyk. :)
fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]
czolem.
JVKX [ Pretorianin ]
Witam :D
(Ni Hao!)
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
witam
axel1 [ The Nameless One ]
witojto!
Williams [ Pretorianin ]
witaj

Mazio [ Mr Offtopic ]
pszeczytaj leguramin

Mat3iz [ Centurion ]
Elo zią :D

_Sauron_ [ Legionista ]
ValkyreX>>Dzięki na pewno odwiedzać bede :)
Mazio>> Przeczytany :)

Mazio [ Mr Offtopic ]
pięknie, ja tam do dziś go nie czytałem
Mr. Jack [ Centurion ]
hej

Gandalf [ Wizard ]
Sauron? TUTAJ? Czy my cie przypadkiem nie zniszczylismy?
InsicT [ Konsul ]
Siema