GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zabójstwo Grażynki

03.01.2007
19:32
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

zabójstwo Grażynki



normalnie strach w Polsce żyć

03.01.2007
19:33
[2]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Boże, no i co z tego? Kolejna szopka.

Matka wolała chlac wóde niz pilnować córki, efekt widac.

03.01.2007
19:35
[3]

Lucky_ [ god ]

holalala - Jak strach w Polsce zyc to sie przeprowadz do np. Paryża, ciekawe jak szybko wrocisz.

03.01.2007
19:36
[4]

gad1980 [ Konsul ]

Lucky_ --> Zapomniales dodac na przedmiesciach Paryza :)

03.01.2007
19:38
smile
[5]

pablo397 [ sport addicted ]

MaZZeo -->

szopka to malo powiedzanie. zaraz zaczna sie ['], relacje rodziny, sasiadow, matki kondolencje od prezydenta, itp.

ludzie sa beznadziejni, ekscytujac sie czyjas tragedia :/

03.01.2007
19:39
[6]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Łoj słyszałem o tym w TV to straszne!

03.01.2007
19:40
[7]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Teraz w wiadomościach podają, że chcieli dziada zlinczować.

tutaj matka chlała, w innym przypadku pięciolatek sam golnął wódy i też wykitował. po cholere ludzie się za dzieci biorą, skoro nie potrafią ich wychować i upilnować.

03.01.2007
19:40
[8]

eltexo [ Konsul ]

Zgwałcić siedmioletnie dziecko?
Niech w pierdlu zrobią mu z dupy jesień średniowiecza ;/

03.01.2007
19:41
[9]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

eltexo --> Na pewno, w więzieniach tacy mają najgorzej.

lepiej by wyszedł na karze śmierci

03.01.2007
19:42
[10]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Ale ty masz halo reflex. O tym mówili już w poniedziałek...

03.01.2007
19:43
smile
[11]

Vader [ Legend ]

Nie dziwie się, że chcieli dziada zlinczować. Nawet taki spokojny, sympatyczny i pokojowy człowiek jak ja, ma ochotę rzucić cegłą.

03.01.2007
19:44
[12]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

co sie z tym swiatem dzieje

03.01.2007
19:48
[13]

jsdfsfgdgh [ Chor��y ]

no cóż kolejna historia o patologicznej rodzinie w której ginie niewinne dziecko.
patologia rodzi kolejne patologie.
a wystarczyło by tym wszystkim lumpom dać trochę więcej wolności i zabrać socjal to by sie sami wytępili..... nie robili by dzieci tylko po to aby co miesiąc odstawać pieniądze z opieki społecznej lub po pijackiej libacji bo zamiast kondona użyli kiszonego ogórka no i niestety powolali do życia kolejną patologie, a my nie musieli byśmy czytać/oglądać/sluchać takich rzeczy.
tyle na ten temat z mojej strony

03.01.2007
19:53
smile
[14]

pablo397 [ sport addicted ]

jezu ludzie, nie badzcie taboretami. co wy tam za patologie wynalezliscie? ze matka piła alkohol w sylwester? przeciez to jest polska, tu sie pije alkohol w sylwestra w prawie kazdej rodzinie!

z tego, co sasiedzi mowili w tv to byla oddana matka a jej corka byla oczkiem w glowie i dobrze ja wychowywala. ze nie byla bogata to juz nie ma prawa do szczescia, do wychowania dziecka? ze biedni to im sie nic nie nalezy? nie wszyscy biedni ludzie pija na umor za pieniadze z opieki :/

03.01.2007
19:54
smile
[15]

Mortan [ ]

Co teraz bedzie z Maciusiem i Bozenką ?

03.01.2007
19:54
[16]

Obscure [ ExcalibuR ]

W Uwadze leci o Grażynce

03.01.2007
19:57
[17]

wacek666 [ ]

oh naprawde straszne.codziennie zostaje zamordwanych setki ludzi wiec nie wiem czym sie tak podniecac.Robia taki sam szum jak z górnikami kilka miesiecy temu.dal mnie to poprostu zarbianie pieniedzy na czyjimś nieszczesciu.

03.01.2007
19:58
[18]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

pablo397--> Oczywiście, zachlać się w trupa jest ważniejsze od swojego oczka w głowie. Pieprzyć córkę, niech się szwenda, ja mieszkam w polsce, mam sylwestra i muszę się naprać. W końcu ten jeden raz nikt nie musi się córką moją opiekować.

03.01.2007
20:03
[19]

Raziel [ Action Boy ]

a pieprzyc już tą durną matke. Skupmy się na tym starym zboczeńcu. Gwałt na 7 letniej dziewczynce i jeszcze mord, że też ludzie są zdolni do takich czynów. Ile ona musiała cierpieć...

i nie pierdzielcie mi tutaj, że nie robi sie z tego szopke, to jest forum dyskusyjne mam prawo wyrazić tutaj swój głos.

Na dożywotnie ciężkie roboty takich zwyrodnialców wysyłać!

03.01.2007
20:04
[20]

pablo397 [ sport addicted ]

Mutant z Krainy OZ --> czy tej matce zostaly postawione zarzuty nie pilnowania dziecka ??

o ile sie orientuje, w wypadku smierci dziecka z powodu biby rodzicow bardzo szybko sa postawiane zarzuty. w zadnej informacji z neta nie wyczytalem, zeby matka byla nietomna (btw. to jak by powiadomila policje?), tylko ze byla pod wplywem alkholu.


dobra, cofam to co powiedzialem o matce. po zaglebieniu sie w temat (jakos wczesniej uszlo mi to uwadze) faktycznie matka nie stroila od alkoholu. odpowiedzialnosc za smierc corki w pewnym sensie ja tez obarcza

03.01.2007
20:08
[21]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Nie ważne jaka była, czy nieprzytomna, czy tylko trochę wypiła. Dzieckiem się nie zajęła.
Wykorzystał o ten stary debil i jaki finał jest każdy widzi.

03.01.2007
20:32
[22]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

W sumie racja... gosciu w pierdlu bedzie miec przesrane, byc moze skonczy tak jak pedofil w "Symetrii". Kto oglądał, ten wie o co chodzi...

03.01.2007
20:35
smile
[23]

Nyhos [ Droogie ]

To mógłby być dawny sąsiad mojego staruszka...

A ja tam latem na imprezie byłem... brrr...

Coś złego w tym mieście, niedawno koło nas, zabił instruktor dzieciaka, teraz Grażynka... Brr...

A powiem wam jedno - okolica biedna, nie fajna dzielnica do mieszkania.

03.01.2007
20:38
[24]

master53 [ Hans Kloss ]

O kurcze na początku pomyślałem o Grażynce z Klanu.


A co do tematu to ludzie po prostu dziczeją. Powinni zamykać takich idiotów w celi o wysokości pół metra. Dożywotnio.

03.01.2007
23:15
[25]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

42-letni Andrzej S. podejrzany o zgwałcenie i zabójstwo w Wałbrzychu 7-letniej Grażynki został w środę aresztowany na 3 miesiące. Natomiast ojca dziewczynki prokuratura zwolniła do domu, oceniając, iż nie ma dowodów, by był on zamieszany w tę zbrodnię.

TO JEST CHORE

03.01.2007
23:19
[26]

Azzie [ bonobo ]

Czyzby to byl Andrzej S. znany seksuolog?

03.01.2007
23:38
[27]

Klivert [ Konsul ]

przeprowadź się lepiej do ameryki tam była w szkole strzelanina

spoiler start
No i co? Chyba w Polsce lepiej
spoiler stop

03.01.2007
23:40
[28]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Chore?Nie sadze.Zostal zatrzymany i jest PODEJRZANY :) Udowodnia mu wine i do pierdla a tam zycia miec nie bedzie,stoleczek 180 i tyle.Lincz to by bylo dla niego wybawienie, tak bedzie mial piekielko do konca usranego porypanego zboczonego zycia :)

04.01.2007
00:20
smile
[29]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Co z tą Polską :/ ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.