GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak uzyskac taki efekt w photoshopie?

03.01.2007
19:31
[1]

craym [ Senator ]

jak uzyskac taki efekt w photoshopie?

chodzi o nastycenie kolorow, np. o trawe, jest bardzo ladna

03.01.2007
19:36
[2]

Sitros [ Konsul ]

Niestety w niczym nie pomogę, ale mogę poradzić że istnieją róznego rodzaju książki na temat Photoshopa i sztuczek do niego także polecam jedną z takich książek (a jest ich naprawdę sporo).

03.01.2007
19:38
smile
[3]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Sitros => rozwaliłeś.

03.01.2007
19:41
[4]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Ktoś go wyrenderował z użyciem HDRu i tyle :)

03.01.2007
19:42
smile
[5]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

A po co tu ksiazka:/ Wystarczy zwykly pedzel (burn color) nastawic jasny-zielony i przejechac po trawie.

A swoja droga to ta trawa dziwnie wyglada. Jakby ktos wbawil sie tlem z obliviona

03.01.2007
19:43
[6]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Wygląda jak HDR, może coś takiego?


03.01.2007
19:45
[7]

craym [ Senator ]

dodam, ze mam photoshopa cs 8.0 pl

03.01.2007
20:02
smile
[8]

Judith [ PlayScribe Portable ]

Cześciowo taki efekt uzyszkasz stosując filtr typu "diffuse glow", nie wiem jak to się nazywa pod PS. Ten obrazek wygląda jak zwykłe zdjęcie z trawą wyrenderowaną w 3dsmaxie. Ale widziałem już takie rzeczy robione w tym programie i wydawało mi się że to zdjęcia, że równie dobrze całośc może być wyrenderowana ;)

03.01.2007
20:09
[9]

Coy2K [ Veteran ]

rozmycie gausowskie i widze zduplikowaną warstwę z color dodge i color burn

03.01.2007
23:54
[10]

craym [ Senator ]

bump

???

04.01.2007
00:19
[11]

Mink [ Konsul ]

Równie dobrze może to byc soft light + noise median (noise median zachowuje większa ostrosc krawedzi niz gaussian blur ) - mi osobiscie tak wychodziło.
Diffuse glow wygląda inaczej.
A ta trawa to dziwaczna jakas...

04.01.2007
00:36
[12]

Raynor [ Big Man ]

Jak dla mnie to gaussian blur na zduplikowanej warstwie i potem overlay. Ja aby uzyskać podobny efekt tak zawsze robię. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.