GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Antyperspirant

03.01.2007
17:34
[1]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

Antyperspirant

Siema ....ALE POWAGA!!! Nie wiem jakiej firmy kupic antyperspirant no bo w koncu jestem spocony pan... Doradżcie prosze

03.01.2007
17:35
[2]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Adidas, który używa Zidane i wchałania pot 10 X lepiej niz zwykła frotka.

03.01.2007
17:36
[3]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Ja tam uzywam STR8 i jesli zadnych sportow danego dnia nie uprawiam to jest ok :).

03.01.2007
17:37
[4]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Ja używam obecnie Adidas action 3 i działa bardzo dobrze;]

03.01.2007
17:37
[5]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

teraz mam tego adika co reklamuja czarnego i jest naprawde dobry polecam

03.01.2007
17:39
[6]

siwCa [ Legend ]

Gillete, w sztyfcie. Obecnie mam zielonego, jest chyba najlepszy z wszystkisz Dżiletów.

03.01.2007
17:39
[7]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

dzieki

03.01.2007
17:40
[8]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Nivea for Men, 10 godzin na kolarzówce (he, zupełnie jakbym popełnił orta) i nic :-)

03.01.2007
17:50
smile
[9]

tazik [ Konsul ]

Tak ja wlasnie takiego uzywam :D w Zestawie, tazke znajdziesz krem po goleniu " Adidas Active SKINCARE for men, After Shave Shoting Cream" :P

03.01.2007
17:53
[10]

Spocony_Pan [ Pretorianin ]

Dzieki Tera nie bede juz smierdział.... ALE JUTRO ZNOWU BEDE ŚMIERDZIAŁ BO O 8,00 IDE GRAC W PIŁE!!

03.01.2007
17:55
[11]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Fa Sport jest po prostu świetny.

03.01.2007
18:03
smile
[12]

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]

tazik ------> Mam taki sam dezodorant ;)

03.01.2007
18:06
[13]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Nivea dobry? Będę musiał spróbować bo rexona for men się nie sprawdziła - jest beznadziejna.

03.01.2007
18:13
[14]

Madril [ I Want To Believe ]

Xaar --> Rexona for men sport, czy zwykła for men, bo ja tej drugiej też sobie nie chwalę, a pierwsza całkiem OK. :)

03.01.2007
18:16
[15]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

zwykła for men...
A ta "sport" jest może w wersji bezzapachowej?

03.01.2007
18:16
[16]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Xaar, tak, IMO najlepsza jest "kuka", potem sztyft (zostawia ślady i jest mniej komfortowy niż kulka) i na końcu spray (najmniejsza skuteczność jeśli chodzi o małe powierzchnie, generalnie nie warto na to nawet patrzeć bo nie powinno się pryskać sprayem tak jak robi większość - czyli po całym ciele).

03.01.2007
18:35
smile
[17]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Ja tam jakoś wole sztyft bo jest bardziej suchy niż kulka... nie wiem, tak jakoś bardziej mi pasuje :)

A który polecasz?
NIVEA Deo AQUA COOL Stick
NIVEA Deo DRY Stick
NIVEA Deo FRESH Stick
:)

03.01.2007
18:39
[18]

zmudix [ palnik ]

Nivea dry (for men oczywiście), sam używam i jestem bardzo zadowolony. :)

03.01.2007
18:39
[19]

hopkins [ Zaczarowany ]

Adidas 3 action czy jak to tam. Sensitive.

03.01.2007
18:41
[20]

tazik [ Konsul ]

Gorillaz 2-D <--- bo Adidasy rzomdzom :D Chlopie wybieraj Adasia i pachniej forever :P

03.01.2007
18:44
[21]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

hmm... chyba się przejdę do calafiura niedługo, wywącham który ładnie pachnie i kupie tą nivee :)

03.01.2007
18:45
[22]

ffff [ Backside ]

Na silny pot tylko z sztyfcie lub "fafkulce" - żadne tam psikane.
Ja używałem przez całe lato Mennen Speed Stick z nad wyraz zadowalającymi mnie efektami.

03.01.2007
18:48
smile
[23]

hctkko [ The Prodigy ]

mam Rexona For Men w sztyfcie, ładnie pachnie :) i działa, to najważniejsze.

03.01.2007
18:48
smile
[24]

pablo397 [ sport addicted ]

lista golowiczow uzywajacych antyperspirantu:

pablo397 - adidas 24h PERFORMANCE Blue Challenge

03.01.2007
18:51
smile
[25]

mycha921 [ Potępiony ]

Nivea for Men ewentualnie rexona i jest ok ! ;)

03.01.2007
18:51
smile
[26]

qweks [ Ignis Lentus ]

STR8 zielony lub czarny choć teram mam granatowego. Swojego czasu używałem fkulce ale, że koszulki mam raczej czarne robił mi plamy, więc wróciłem do szpreju.

03.01.2007
18:57
[27]

egilson [ Konsul ]

najlepiej w sztyfcie ,heh mniej higienicznie a le lepiej chyba dziala

03.01.2007
19:04
smile
[28]

Weakando [ Senator ]

Przez jakiś czas używałem 2-ch damskich antyperspirantów (nie czuć damskiego zapachu a skuteczność sporo lepsza) Damska Rexona w kulce działa bardzo dobrze, nie ma szans na "mokrą" pachę :). Drugi damski jakiego używałem to Nivea i jest też bardzo dobra :)
Tak normalnie to Adidasa pomarańczowego używam, ale jak mi się skończy, to pomyślę, czy nie kupić damskiego antyperspirantu, zapachu i tak nie czuję, a dużo lepiej trzymają.

03.01.2007
19:08
[29]

Qri$ [ Konsul ]

NIVEA Deo Aqua Cool Dry :) Nazwa czadowa i wyśmienite działanie.

03.01.2007
20:47
smile
[30]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

Weakando --> ty moze nie czujesz ale co pomysla ludzie w kregu ktorych sie obracasz

03.01.2007
20:49
[31]

Kompo [ alkopoligamista ]

Rexona for men, najlepszy.

03.01.2007
21:22
smile
[32]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Xaar, generalnie Dry to jest prawdziwy antyperspirant a Fresh to bardziej "odświeżacz", więc polecam ten pierwszy, który przy moim aktywnym trybie życia i nadpotliwości potrafił trzymać tak, że po przejechaniu kilkuset km na rowerze waliłem się zmęcozny do namiotu/na glebę nawet się nie myjąc (bo nie było siły/możliwości) i zaczynałem śmierdzieć dopiero następnego dnia ;), polecam Aqua Cool o którym pisał Qri$.

Weakando, nie polecam stosowania antyperspirantów dla kobiet, bo nie powinno się antyperspirantu w ogóle zmieniać i pozostawać przy jednym jeśli daje zadowalające efekty (czyli takie, że nie pocisz się w szkole/pracy/autobusie a po 8h pracy + po wielu godzinach spędzonych w domu). Organizm bardzo łatwo przyzwyczaja się do takich środków i przy częstych zmianach dobry antyperspirant może przestać być 'dobrym' i będziesz do końca życia stosował damskie kosmetyki :> ;) Z innej paki - męskie mają zwykle ostrzejszy zapach i w przypadku znakomitej większości firm da się wyczuć, że używasz damskich kosmetyków (oczywiście pod warunkiem, że ktoś ten zapach znał wcześniej - bo nie jest to aż takie pachnidło jak perfumy). Zapewniam też, że mimo pozornego 'lepszego' trzymania damskiego antyperspirantu to będziesz śmierdział mocniej, niż gdybyś używał męskiego :)

PS. Jakby ktoś pytał to pracowałem w branży kosmetycznej itd. itp.

03.01.2007
21:32
[33]

arturszyma [ Pretorianin ]

Wsadź sobie pod pachy mydło "Szary Jeleń"

03.01.2007
21:34
smile
[34]

wornock [ Generaďż˝ ]

Z antyperspirantem "Szary Jeleń" na pewno byś zrobił furorę.Powinni taki wymyśleć.

03.01.2007
21:45
[35]

.coma. [ Pretorianin ]

ja przetestowałam juz wiele antyprespirantów, moim zdaniem wszystkie adidasy, fa i cala reszta sa do niczego, jesli chodzi nie tyle o zapach (od tego sa dezodoranty) co o zatrzymanie pocenia to polecam iść do apteki i zaopatrzyc sie w antydrail, na poczatku moze troche piec, ale potem.... urzywasz co 5 dni i nie pamietasz co to pocenie sie :)

03.01.2007
21:48
smile
[36]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Czyli lepszy będzie dry czy ten aqua cool?

03.01.2007
21:51
[37]

ddza [ WasabiHubert ]

nivea jest dobra bo ladnie pachnie ale najlepszy anty to rexona

03.01.2007
22:37
[38]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Xaar, o ten, to chyba 'goły' Dry, nie wiem, bo Nivea ma tendencję do zmieniania designów/nazw (zresztą - jak wszyscy - bo ich stać):

03.01.2007
22:41
[39]

Weakando [ Senator ]

yellowfox ---> Antyperspirant aż tak nie pachnie żeby to ktoś poczuł, może tylko przez pierwszą godzinę, poza tym to nie jest typowo damski zapach. Aha, i wszystko ze mną dobrze, stosowałem kilka razy damski antyprespirant, bo wydaję mi się, że dłużej trzyma ;).

Jan Maria Rakieta ---> Nie wiedziałem o tym :) Raz, że ten Nivea nie miał typowo damskiego zapachu, bardziej jak mydło pachnie, więc nikt się nie jorgnie ;). Dwa, że nigdy nie zdarzyło mi się tak żebym bardziej śmierdział.
Jeśli pracowałeś w branży kosmetycznej, to powiedz coś o antidrailu, o którym mówi .coma., oczywiście jeśli się w tym orientujesz :).

.coma. ---> Słyszałem o tym ale nigdy się bardziej nie interesowałem tym. Kumpel to stosował i nie narzekał. Ile to kosztuje?

03.01.2007
23:24
smile
[40]

Adamek19 [ Pretorianin ]

Ja uzywam identycznego jak z posta [9] Jestem zadowolony a nie drogo bo 14.99

04.01.2007
17:08
[41]

.coma. [ Pretorianin ]

Weakando--> ja dałam 14zł, wiec wychodzi bardzo tanio, bo mam od wakacji i nawet 1/4 nie wykorzystałam, a w lato sprawdził sie bardzo dobrze.

04.01.2007
17:15
smile
[42]

coralgol [ Centurion ]

sposrod tanich-popularnych sztyftow polecam nivea lub gillette moze byc tez str8
tani (ca 15pln) adidas to przereklamowana kupa, dziekie niej mam pare rzeczy z dziwnymi plamami w okolicy stosowania tegoz.

04.01.2007
17:30
smile
[43]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

Może BRUTAL? :P Wchłania pot prawie jak szmata do podłogi (kosztuje mniej więcej tyle samo co szmata do podłogi) :D

04.01.2007
18:23
smile
[44]

.:Jj:. [ The Force ]

Ja mam któryś z kolei produkt Adidasa, i jestem bardzo zadowolony. Choć jak używałem Rexony- też nie narzekałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.