GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dialog tam gdzie TP?

03.01.2007
15:25
[1]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Dialog tam gdzie TP?

Witam!

Słyszałem ze Dialog może być wszedzie gdzie TP ma dostęp czy to prawda? Jeżeli mam TP to moge sobie mieć Dialog? Mieszkam na wsi i mam tu tylko TP a dziś slyszalem ze jest coś z tym Dialogiem to prawda? Chce rozwiazać umowe z TP i przejść do Dialogu i chce tam mieć telefon i internet. Czy to prawda że Dialog jest wszędzie gdzie TP?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.