GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to niby ma znaczyć ? PULP FICTION

03.01.2007
15:11
smile
[1]

Mariano Italiano [ Pretorianin ]

Co to niby ma znaczyć ? PULP FICTION

Dział PREMIERY !!!!

03.01.2007
15:12
smile
[2]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Jeszcze raz puszczaja wspanialy film, co w tym dziwnego?
To bylo wiadome od paru tygodni...

03.01.2007
15:12
[3]

mycha921 [ Potępiony ]

Przecież ponownie wydali ten film ! Nie wiesz o tym ? Wszędzie o tym trąbią i nawet reklamy w tv lecą

03.01.2007
15:13
smile
[4]

CHESTER80 [ get LOST ]

PF to jeszcze nic, uchylcie się przed tym :)

03.01.2007
15:15
[5]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Pulp Fiction w kinach, a ja i tak wolałem sobie kupić na DVD. Niecałe 10zeta w Empiku.

03.01.2007
15:17
smile
[6]

kasztaneczuszek [ Legend ]

CHESTER --> eee tam... tylko 50 lat różnicy :)

03.01.2007
15:18
smile
[7]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

CHESTER80 -> You gonna be fucking kidding me:P Przeciez jakosc tego filmu nie nadaje sie nawet do TV a oni chca to puscic w kinie po 60 latach. Jezu Chrysty musze wydostac sie z tego kraju

03.01.2007
15:22
[8]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

stealth1947---> naprawde powinienes, bo twoja glupota przeraża. Jeśli coś było kręcone na tasmie filmowej (a 7 pieczeć napewno była) to nie ma najmniejszego problemu w puszczeniu tego w kinie, moze nawet w odnowionej wersji (jeśli takowa istnieje)

03.01.2007
15:26
smile
[9]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

heh, mi chodzi o jakosc montazu i sposobu krecenia, gdzie jedno ujecie kamery potrafi trwac kilka minut.

03.01.2007
15:28
[10]

Jeckyl [ Rekrut ]

stealth1947-->

You gonna be fucking kidding me:

Chodziło Ci o:
You gotta be fucking kidding me
Bo w twojej wersji to zabawne jest :D

03.01.2007
15:30
[11]

kiowas [ Legend ]

W jego wersji to jest zboczone :))

03.01.2007
15:33
smile
[12]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

Rosyjska Arka Sokurowa jest filmem z tego tysiąclecia i składa się z jednego ujęcia :) nie zawsze musi być teledyskowy montaż aby film był znośny do oglądania

03.01.2007
15:40
[13]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Bardzo mi się podoba ten pomysł na powtórki hiciorów w kinach. Wiele bym dał, żeby obejrzeć takiego np. Bravehearta na dużym ekranie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.