GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy gracie na giełdzie?

03.01.2007
15:10
[1]

wiktordth [ Centurion ]

Czy gracie na giełdzie?

Czy gracie na giełdzie?

03.01.2007
15:13
smile
[2]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

nie dalej jak wczoraj był wątek o giełdzie, tam byli grający i troche mówili o samej GPW:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5836997&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.