wiktordth [ Centurion ]
Czy gracie na giełdzie?
Czy gracie na giełdzie?

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
nie dalej jak wczoraj był wątek o giełdzie, tam byli grający i troche mówili o samej GPW:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5836997&N=1