GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozdzielczość monitora

03.01.2007
14:15
smile
[1]

MDstc [ Pretorianin ]

Rozdzielczość monitora

Siema mam zwykły monitor 17 cali i rozdzielczość ustawioną na 1024-768 czy moge np. na takim monitorze dać max rozdzielczość bo kolega chciał mi pokazać na jakiej on ma rozdziałce dał na 1280-1024 później dał spowrotem na 1024-768 i mnie coś te piksele rażą w oczy czy może się zajechać od takiego czegoś monitor ?

03.01.2007
14:18
[2]

DarthRadeX [ Konsul ]

Ustaw odświeżanie na 85 Hz nie będzie razić.

03.01.2007
14:20
[3]

MDstc [ Pretorianin ]

DarthRadex >>> dzięki już wszystko ok

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.