
MDstc [ Pretorianin ]
Rozdzielczość monitora
Siema mam zwykły monitor 17 cali i rozdzielczość ustawioną na 1024-768 czy moge np. na takim monitorze dać max rozdzielczość bo kolega chciał mi pokazać na jakiej on ma rozdziałce dał na 1280-1024 później dał spowrotem na 1024-768 i mnie coś te piksele rażą w oczy czy może się zajechać od takiego czegoś monitor ?
DarthRadeX [ Konsul ]
Ustaw odświeżanie na 85 Hz nie będzie razić.
MDstc [ Pretorianin ]
DarthRadex >>> dzięki już wszystko ok