GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Smutny wokal + gitara

03.01.2007
14:08
[1]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Smutny wokal + gitara

Zależy mi by gitary były tylko akustyczne, piosenka raczej spokojna i smutna.

Coś w stylu:

Dzięki z góry.

03.01.2007
14:11
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Johnny Cash - Hurt

03.01.2007
14:12
[3]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Nirvana

03.01.2007
14:13
[4]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

BIGos ---> Za Nirvaną nie przepadam, zresztą to trochę za mocne. Chodzi o coś bardziej subtelnego. :)

03.01.2007
14:20
[5]

Weakando [ Senator ]

A Katie Melua?
Jeszcze sprawdź Accept - Breaking Up Again

03.01.2007
14:26
[6]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]



Będzie?

03.01.2007
14:31
[7]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

no to Smashing Pumpkins, płyta Adore.
Wolne ballady ze smutnym męskim głosem. Gitary są, ale nie tylko. Idealnie pościelowa muzyka wg. mnie, albo żeby się podołować. Albo do samotnego picia. Albo do rozczulania się nad sobą ;)

03.01.2007
14:33
smile
[8]

ZARA [ Generaďż˝ ]

The Beatles - Yesterday
The Eagles - Hotel California (wersja live)
Elliot Smith - Needle in the Hay (właściwie większość jego twórczości)
Red Hot Chilli Peppers - Road Trippin', Under The Bridge
The Smashing Pumpkins - Disarm

Oraz niektóre kawałki Floydów w wersji akustycznej, szczególnie Wish You Were Here.

04.01.2007
17:46
smile
[9]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

"Siedem dziewczat z Albatrosa"

04.01.2007
18:15
[10]

rabitos [ Centurion ]

Podobnie jak ZARA polecam wish you where here tyle, ze w wykonaniu John'a Rzeznik'a & Fred'a Durst'a z "okazji" zamachu na WTC.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.