GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Haker może użyć komputera do...

03.01.2007
12:30
[1]

xircom [ Generaďż˝ ]

Haker może użyć komputera do...

Co kilka dni pojawiają się newsy np. o znalezionych lukach w Windowsach/Office'ach itp. Zawsze kończą się podobnie:

Poprzez wykorzystanie tej luki można przejąć kontrolę nad kontem użytkownika a także administratora w systemie.

Hacker wykorzystując tę lukę może za pomocą komputera ofiary rozsyłać wirusy bądź spam.

Hacker może przejąć kontrolę nad komputerem.

Czy trzeba się tego obawiać, czy to straszenie "niedzielnych" użytkowników komputerów? Po co tytułowy "Hacker" ma przejmować komputer biednego Kowalskiego? Żeby obadać zdjęcia jego żony pod prysznicem?

03.01.2007
12:31
[2]

Yo5H [ Jackpot! ]

03.01.2007
12:32
[3]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

po to zeby ci wejsc na kompa :O ? trening czyni mistrza :> Obawiac sie nie musisz :> ale np za 50 razem ktos zostawi ci robaczka ktory zje ci plyte glowna :/ Sa tez inne metody :> przez ktorego musisz robic formata lub sam ci zrobi ;o. W najgorszym wypadku "strata cennych danych" lub sprzetu ;(

03.01.2007
12:32
[4]

xircom [ Generaďż˝ ]

Yo5H: To foto z Orgazmo?

Babiczka: no i po co mialby mi wejsc na kompa? Jestem zydem czy co?

03.01.2007
12:36
[5]

Yo5H [ Jackpot! ]

A co, hakerzy wlamuja sie jedynie na kompy zydow i ogladaja nagie zdjecia ich zon? rofl?

03.01.2007
12:39
[6]

stanson [ Szeryf ]

xircom --> ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje...

03.01.2007
12:57
[7]

xircom [ Generaďż˝ ]

statson, a Ty boisz sie, ze ktos w ciebie wejdzie? Bo dla mnie to wydaje sie troche bez sensu.

03.01.2007
12:59
[8]

Azzie [ bonobo ]

Jak ktos lubi facetow to moze i wejsc w stansona, czemu od razu bez sensu. Nie jest taki brzydki ;)

03.01.2007
13:02
[9]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

statson, a Ty boisz sie, ze ktos w ciebie wejdzie? Bo dla mnie to wydaje sie troche bez sensu.

Tekst roku, stanson, uważaj na mężów tych twoich kochanek, bo jeszcze w Ciebie wejdą : D

03.01.2007
13:09
smile
[10]

stanson [ Szeryf ]

Mi się wydaje, że pisanie takich tekstów xircoma po prostu podnieca :)

03.01.2007
13:16
[11]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Haker jak Haker, trening czyni mistrza. Każdy od czegoś zaczyna, a nóż jutro ktoś zhackuje PKO BP ? :)

maev--> racja, w temacie nie ma "Haker może użyć Twojego komputera"....

03.01.2007
13:17
[12]

maev [ Konsul ]

Haker może użyc komputera do napisania świetnej aplikacji open sourcowej przydatnej innym.

Nie mylcie terminów.

03.01.2007
13:19
smile
[13]

Wormsek [ Pretorianin ]

stanson -> A może on chce w ciebie wejść?

03.01.2007
13:22
smile
[14]

[K2] [ Centurion ]

Wejdźmy w stansona. Obyśmy się pomieścili. Hakerzy raczej tego nie robią. Ahh maev pierwszy był nawet nie zauważyłem.

03.01.2007
13:28
smile
[15]

stanson [ Szeryf ]

Zapomniałeś rozkazać wszystkim się uśmiać!

03.01.2007
13:31
[16]

eltexo [ Konsul ]

AAA...1..2...3..śmiejmy się! ;)
Xircom - jak zwykle inteligentny wątek, a jeszcze bardziej inteligentne docinki w stronę stansona...Dno :)

Do czego "haker" może użyć Twojego kompa? :)
Np. do poszerzenia sieci "zombie" ;)
Pozdrawiam.

03.01.2007
13:34
[17]

xircom [ Generaďż˝ ]

Gdyby identyczny wątek założył stanson, to napewno nie gadalibyście o wiosłach ;) Praktycznie jestem spalony - jakiego wątku nie założę, to odrazu zostanę zmieszany z błotem, w szczególności przez stansona.

03.01.2007
13:40
[18]

stanson [ Szeryf ]

Nie chodzi o wątek - tylko o ten twój post:

Babiczka: no i po co mialby mi wejsc na kompa? Jestem zydem czy co?
Za mądry to ty nie jestes, watki zakladasz z reguly idiotycznie, posty sa jeszcze na nizszym poziomie, masz nie wiecej niz 14 lat a jednoczesnie studiujesz, do tego juz pracujesz, podniecasz sie obrzezaniem i pytasz o rekordowa ilosc spitej pianki w sylwestra. To sadzisz, ze ktos cie tu powaznie potraktuje?

03.01.2007
13:47
[19]

jamkgh [ YA RLY ]

Po co

Jeden z przykladow po co:



















© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.