GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problrm

03.01.2007
11:42
[1]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

Problrm

ja mam problem z programe eye do wyszukiwania serwerów. Gdy wlaczam instalke to ładuje sie cos pasek na koncu sie zatrzymuje i pisze tylko komunikat "finding closest server" i tak caly czas :/

03.01.2007
11:49
smile
[2]

Narel [ Pretorianin ]

O_0 moze nie ma serverow?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.