GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gg link

03.01.2007
10:56
smile
[1]

pikaczu72 [ Junior ]

gg link

Witam! Mam problem z gg nie otwiera mi linków może czegoś brakuje? Wyskakuje cos takiego Pamiętaj, że kliknięcie w link spowoduje otwarcie strony www, która może być niebezpieczna dla Twojego komputera!
Upewnij się, czy na pewno ufasz przesłanemu linkowi i chcesz wejść na podaną stronę www!

Więcej o bezpiecznym korzystaniu z Internetu:
Po czym klikając ponownie w link nic się nie dzieje pomóżcie!

03.01.2007
10:58
[2]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

przeciez w tym okienku leci czas po 5 sekundach mozesz otworzyc link

03.01.2007
11:01
[3]

pikaczu72 [ Junior ]

no właśnie nic z tego nie chce sie otworzyć!

03.01.2007
11:02
[4]

Aniek [ Mr Devil ]

Przeinstaluj GG.

03.01.2007
11:03
[5]

pikaczu72 [ Junior ]

tzn? jestem z tego zielona!

03.01.2007
11:05
smile
[6]

Aniek [ Mr Devil ]

Odinstaluj GG i zainstaluj od nowa ;)

03.01.2007
11:08
[7]

pikaczu72 [ Junior ]

Już próbowałam, nawet zainstalowałam starsze ale nic z tego może mu czegoś brakuje?

03.01.2007
11:10
[8]

wysia [ Generaďż˝ ]






Aniek --> I?

03.01.2007
11:11
[9]

Aniek [ Mr Devil ]

wysia --> ale i tak GG jest nadal najpopularniejsze ;)

03.01.2007
11:20
smile
[10]

pikaczu72 [ Junior ]

Aniek masz racje gg jest najlepsze spróbuje cos jeszcze podziałać może sie uda w każdym razie dzięki.

03.01.2007
11:35
[11]

mirencjum [ operator kursora ]

A jaką masz przeglądarkę?

03.01.2007
11:43
[12]

pikaczu72 [ Junior ]

mozille firefox, nie mam już pomysłu żadnego co sie temu stało?

03.01.2007
11:44
[13]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Aniek -> chciales chyba powiedziec, ze najprosztsze dlatego wiekszosc go uzywa, bo z reszta sobie nie radzi imho.

03.01.2007
11:50
[14]

mirencjum [ operator kursora ]

Podobno, jak się ustawi przeglądarkę IE domyślną, potem znów FF na domyślną to ten problem znika. Napisałem "podobno", bo czytałem o podobnym problemie.

03.01.2007
11:53
[15]

Narel [ Pretorianin ]

najptostsze wiec najwygodniejsze w tej mierze xD
pikaczu72 ---> moze przywracanie systwmu?

03.01.2007
11:58
smile
[16]

pikaczu72 [ Junior ]

No to jedziemy! Jak nic sie nie zmieni znów was będę męczyć. POZDRAWIAM!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.