GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dodatek do gothica 3 ?

03.01.2007
08:38
[1]

ProteZ [ Żinerall ]

Dodatek do gothica 3 ?

Jak myślicie wyjdzie dodatek do gothica 3 ?

03.01.2007
08:43
smile
[2]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Były podawane, tylko juz teraz nie wiem czy oficjalne, wiadomosci ze ma wyjsc patch optymalizujacy gre oraz dodatek. Ale kiedy to nastapi to nie wiem...

03.01.2007
10:59
[3]

Shergar [ Pretorianin ]

jack a masz źródło do tej informacji? Czy to z oficjalnej strony, forum czy wog.de?

03.01.2007
11:00
[4]

Aniek [ Mr Devil ]

To jest do przewidzenia że wyjdzie. Ale moim zdaniem, wpierw powinni załatać podstawkę na max.

03.01.2007
11:14
smile
[5]

DarkStar [ magister inzynier ]

patchem optymalizujacym jest gf7950+

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.