ProteZ [ Żinerall ]
Dodatek do gothica 3 ?
Jak myślicie wyjdzie dodatek do gothica 3 ?

jackhammer777 [ Dark Lord ]
Były podawane, tylko juz teraz nie wiem czy oficjalne, wiadomosci ze ma wyjsc patch optymalizujacy gre oraz dodatek. Ale kiedy to nastapi to nie wiem...
Shergar [ Pretorianin ]
jack a masz źródło do tej informacji? Czy to z oficjalnej strony, forum czy wog.de?
Aniek [ Mr Devil ]
To jest do przewidzenia że wyjdzie. Ale moim zdaniem, wpierw powinni załatać podstawkę na max.

DarkStar [ magister inzynier ]
patchem optymalizujacym jest gf7950+