<<ziut>> [ Konsul ]
HDR i wygładzanie krawędzi w oblivionie
Mam 1800gto i z tego co wiem karta obsługuje HDR i wygładzanie krawędzi jednocześnie ale gra za groma nie chce pozwolić na ich jednoczesne włączenie.o co chodzi?
wysia [ Generaďż˝ ]
O ile pamietam potrzebny jest specjalny sterownik od ati, w ktorym wlaczysz AA, i bedzie on dzialal w grze (a nie wlacza sie tego w grze bezposrednio). O szczegoly najlepiej pytaj w watku
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5795668&N=1
Tam najprosciej znalezc kogos, kto bedzie wiedzial.