GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HDR i wygładzanie krawędzi w oblivionie

03.01.2007
08:37
[1]

<<ziut>> [ Konsul ]

HDR i wygładzanie krawędzi w oblivionie

Mam 1800gto i z tego co wiem karta obsługuje HDR i wygładzanie krawędzi jednocześnie ale gra za groma nie chce pozwolić na ich jednoczesne włączenie.o co chodzi?

03.01.2007
08:45
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]

O ile pamietam potrzebny jest specjalny sterownik od ati, w ktorym wlaczysz AA, i bedzie on dzialal w grze (a nie wlacza sie tego w grze bezposrednio). O szczegoly najlepiej pytaj w watku
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5795668&N=1
Tam najprosciej znalezc kogos, kto bedzie wiedzial.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.