
tasman23 [ Legionista ]
Black Screen w Counter Strike :source
Problem wyglada nastepujaco
Sciagnelem orginalnego sc:s przez steam , gra se odpala , jest napis loading i w momentcie gdy wchodzi do menu gry mam czarny obraz , kiedy myszka ruszam po ekranie slychac jak najezdza na ikony , jak przywrocic obraz , mam karte Intel grapchic 950 - 250mb
Aniek [ Mr Devil ]
Ta karta to zintegrowany układ w laptopach?
hohner111 [ TransAm ]
na tej karcie na 99% nie odpalisz tej giery...

Aniek [ Mr Devil ]
Może spróbuj wgrać najnowsze sterowniki.
tasman23 [ Legionista ]
kurde ale lipa a kupilem juz ta gre , sciagnelem najnwsze stery , a ktos jeszcze jakies pomysly
Aniek [ Mr Devil ]
Teoretycznie powinno odpalić. Hmm. Może zainstaluj również najnowszego DirectXa 9.0c (grudzień 2006) ?
Czy gra została spatchowana?
tasman23 [ Legionista ]
nic nie paczowalem mam orginala sciagnieego przez steama , wiec wszystkie updaty mam na bierzaco
Qbaa [ Senator ]
jak już ktoś napisał, poszukaj i zainstaluj najnowszy directx.
potem dopisz do linii komend skrótu:
-dxlevel X
zamiast X wersja directx. próbuj od najlepszego: 81, 80, 70
dopisz też od razu:
-width X -height X
czyli na pewno obsługiwaną przez monitor rozdzielczość
tasman23 [ Legionista ]
tylko gdzie mam to wpisac jak nic nie widac
Qbaa [ Senator ]
najlepiej w liście gier, w Steamie kliknij prawym na CSS, Properties, Set launch options.
wklej tam na przykład to:
-dxlevel 80 -width 1024 -height 768
tasman23 [ Legionista ]
zastosowalem to tak i dalej lipa :((((
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Spotkalem sie z takim problemem rok temu.Pomoglo odinstalowanie sterownikow , uzycie driver cleanera lub reg cleanera(KONIECZNIE) i zainstalowanie nowych sterownikow lub po prostu innych :)
Qbaa [ Senator ]
Pshemeck
ty też masz kartę Intel grapchic 950?
tasman23
możliwe, że na tej zintegrowanej grafie intela, css nie będzie działać