GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Black Screen w Counter Strike :source

03.01.2007
00:37
smile
[1]

tasman23 [ Legionista ]

Black Screen w Counter Strike :source

Problem wyglada nastepujaco

Sciagnelem orginalnego sc:s przez steam , gra se odpala , jest napis loading i w momentcie gdy wchodzi do menu gry mam czarny obraz , kiedy myszka ruszam po ekranie slychac jak najezdza na ikony , jak przywrocic obraz , mam karte Intel grapchic 950 - 250mb

03.01.2007
00:44
[2]

Aniek [ Mr Devil ]

Ta karta to zintegrowany układ w laptopach?

03.01.2007
00:48
[3]

hohner111 [ TransAm ]

na tej karcie na 99% nie odpalisz tej giery...

03.01.2007
00:48
smile
[4]

Aniek [ Mr Devil ]

Może spróbuj wgrać najnowsze sterowniki.

03.01.2007
01:03
[5]

tasman23 [ Legionista ]

kurde ale lipa a kupilem juz ta gre , sciagnelem najnwsze stery , a ktos jeszcze jakies pomysly

03.01.2007
01:12
[6]

Aniek [ Mr Devil ]

Teoretycznie powinno odpalić. Hmm. Może zainstaluj również najnowszego DirectXa 9.0c (grudzień 2006) ?

Czy gra została spatchowana?

03.01.2007
01:16
[7]

tasman23 [ Legionista ]

nic nie paczowalem mam orginala sciagnieego przez steama , wiec wszystkie updaty mam na bierzaco

03.01.2007
01:56
[8]

Qbaa [ Senator ]

jak już ktoś napisał, poszukaj i zainstaluj najnowszy directx.

potem dopisz do linii komend skrótu:
-dxlevel X
zamiast X wersja directx. próbuj od najlepszego: 81, 80, 70

dopisz też od razu:
-width X -height X
czyli na pewno obsługiwaną przez monitor rozdzielczość

03.01.2007
01:58
[9]

tasman23 [ Legionista ]

tylko gdzie mam to wpisac jak nic nie widac

03.01.2007
02:23
[10]

Qbaa [ Senator ]

najlepiej w liście gier, w Steamie kliknij prawym na CSS, Properties, Set launch options.
wklej tam na przykład to:
-dxlevel 80 -width 1024 -height 768

03.01.2007
02:34
[11]

tasman23 [ Legionista ]

zastosowalem to tak i dalej lipa :((((

03.01.2007
03:29
[12]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Spotkalem sie z takim problemem rok temu.Pomoglo odinstalowanie sterownikow , uzycie driver cleanera lub reg cleanera(KONIECZNIE) i zainstalowanie nowych sterownikow lub po prostu innych :)

03.01.2007
10:32
[13]

Qbaa [ Senator ]

Pshemeck
ty też masz kartę Intel grapchic 950?

tasman23
możliwe, że na tej zintegrowanej grafie intela, css nie będzie działać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.