GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Otyła kobieta zablokowała w grocie 23 turystów

02.01.2007
22:00
smile
[1]

Kubcys [ AMG ]

Otyła kobieta zablokowała w grocie 23 turystów

Otyła kobieta zablokowała w grocie 23 turystów

Pewna otyła kobieta przez blisko dwanaście godzin blokowała w dzień Nowego Roku wyjście z jednej z Grot Cango na południu Republiki Południowej Afryki - poinformowała we wtorek dyrekcja obiektu. Z groty zwanej "tunelem miłości" nie mogło wydostać się również 23 turystów.
Kobieta utknęła w przejściu groty po godzinie 12.00 1 stycznia. Przejście odblokowano po blisko 12 godzinach przy pomocy parafiny i specjalnej rolki - tłumaczy Hein Gerstner, dyrektor Grot Cango, znanych ze wspaniałych stalagmitów i stalaktytów.

"Uwięzionym" w grocie turystom podczas akcji ratunkowej rozdawano koce, wodę i czekoladę.

Po zakończeniu akcji, kobieta została zabrana do szpitala.

OWNED!! :D

02.01.2007
22:01
smile
[2]

gofer [ ]

ha...ha...

02.01.2007
22:01
smile
[3]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Słyszałem o tym;D Achtunga jej trzeba było wsadzić i po sprawie:D

02.01.2007
22:02
[4]

sajes [ Hala Madryt !! ]

HAHAH o ty mocnexD

02.01.2007
22:03
[5]

krolik54 [ Centurion ]

hehe mialem podobna sytuacje w turcji...tylko ze szanowny kolega wycofal sie w pore jak zobaczyl waskie przejscia ;-)

02.01.2007
22:06
smile
[6]

Piotrus1pan [ Senator ]

Achtung chyba 2 nawet ;P

02.01.2007
22:07
smile
[7]

Dizy [ Pretorianin ]

Zapewne uratowali ją pospiesznie odsysając jej tłuszcz z pośladków pompą głębinową

02.01.2007
22:08
smile
[8]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Ale mnie to rozbawiło;p Czy ja jestem zły, że mnie to śmieszy hahaha;p ?

02.01.2007
22:08
[9]

Buczo. [ Scuderia Ferrari ]

A mi się jej żal zrobiło, pomyślcie jaki to musiał być dla niej wstyd. Ale z drugiej strony jakbym był jednym z tych uwięzionych to pewnie strasznie bym się wnerwił.

02.01.2007
22:09
[10]

Reppu [ Konsul ]

Przykry wypadek i sprawa raczej nieśmieszna ;-)

02.01.2007
22:09
smile
[11]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Warto było się odchudzać.

02.01.2007
22:10
smile
[12]

Loczek [ El Loco Boracho ]

...Ale na szczęście udało jej sie wydostać, po czym udała sie na egzamin na prawo jazdy mercedesem G swojego boskiego faceta!

02.01.2007
22:12
[13]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Buczo. może to był dla niej taki wstyd, że weźmie się za siebie i pożyje 30 lat dłużej nie umierając na zawał serca podczas podcierania się w kiblu?

02.01.2007
22:31
[14]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Najpierw na mysl rzucilo mi sie jedno slowo : OWNED, potem zrobilo mi sie troszke zal kobity, no ale jednak sie opamietalem i dalej mnie to bawi ;P.

02.01.2007
22:36
smile
[15]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

nawet śmieszne

02.01.2007
22:52
smile
[16]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Ja pamietam jak na obozie czołgaliśmy sie po malutkich, waziutkich grotach....Nie mozna było dobrze głowy ponieść, ręce blisko siebie i tylko lekko łokciami sie poruszało do przodu..I tylko modliłem sie by kolo przedemna sie nie zaklinował albo co :P

współczuje jej......

spoiler start
ale tez mnie to smieszy
spoiler stop

02.01.2007
22:54
smile
[17]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Niezły hardkor.

02.01.2007
22:55
smile
[18]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Nie zazdroszcze jej... ale zabawnie to musiało wyglądać...


Loczek - wymiękam :D

02.01.2007
23:16
smile
[19]

brzydki potworek [ apatryda ]

Kiedy ktos sie w koncu zajmie grubasami...

02.01.2007
23:19
smile
[20]

dr. Acula [ Generaďż˝ ]

Kiedy ktos sie w koncu zajmie grubasami...


[ironia mode on]
Na stos!!!
[ironia mode off]



O co ci chodzi?

02.01.2007
23:28
smile
[21]

_Sauron_ [ Legionista ]

Bardzo dobre RotfALMO

02.01.2007
23:34
[22]

mons [ Generaďż˝ ]

zabawne:)

03.01.2007
07:53
[23]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

W UK podobno się dyskutuje o zabraniu świadczeń socjalnych palaczom i grubasom... ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.