GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do mieszkańców Krakowa

02.01.2007
21:19
smile
[1]

Riven_ [ Konsul ]

Do mieszkańców Krakowa

Bylem pare dni temu w Krakowie i przypadkiem mialem okazje uslyszec pewien kwardet akordeonowy wykonujacy Lato Presto Vivaldiego i Fuge D mol Bacha. Szczeki szukalem przez dobre pare minut, zniszczyli mnie po prostu.

Czy ktos z Was wie czy oni wystepuja jako zespol? Jesli tak, to czy mozna kupic ich plyty? Chcialbym to jeszcze raz uslyszec, rozwalilo mnie to dokumentnie.

02.01.2007
22:04
[2]

Riven_ [ Konsul ]

UP

02.01.2007
22:17
[3]

Flyby [ Outsider ]

..o ile pamiętam Riven, widziałem ich na Rynku ..niestety, miałem na słuchawkach coś bardziej mnie interesującego ..Podejrzewam że to jeden z wielu zespołów koncertujących na Rynku ..może ktoś jeszcze ich słuchał i się odezwie..

02.01.2007
22:21
[4]

Riven_ [ Konsul ]

oj stary, na pewno nie bylo to bardziej interesujace, zaluj ze nie slyszales.

02.01.2007
22:24
[5]

Flyby [ Outsider ]

..dobra, sprawdzę jutro, może jeszcze grają, pogoda jest..

02.01.2007
22:38
smile
[6]

Riven_ [ Konsul ]

dzieki z gory

wtedy to bylo takich 4 gosci z akordeonami w czapeczkach mikolajow ';)

02.01.2007
22:43
[7]

Skrzypas [ Chor��y ]

heh.. bylem miesiąc temu.. tez tam byli... chyba graja tam na stałe... menu maja te same - Vivaldi + J.S.Bach. Fakt ze po raz pierwszy robi wrażenie, ale wystarczy umiec grac na akordeonie + tydzien wspólnych cwiczeń i whula! otworzyc plecak, grac i zbierac kase.

02.01.2007
23:51
[8]

Riven_ [ Konsul ]

no fakt, "wystarczy" grac na akordeonie. ale JAK grac? grasz na czyms, ze sie tak wypowiadasz autorytarnie?

02.01.2007
23:56
[9]

Zrasz [ Pretorianin ]

Ja gralem na klawiszowym 8 lat w szkole muzycznej.
Bardzo fajny instrumencik i nie taki wcale latwy do okielznania

02.01.2007
23:59
smile
[10]

gregol [ Junior ]

Jak ja byłem w krk (z 2-3 miesiace temu) stali pod Mariackim :) Czyli często są na rynku.

03.01.2007
00:02
[11]

Riven_ [ Konsul ]

Zagrac rowno Lato presto na DOWOLNYM instrumencie to naprawde wiele, wiec prosze bez malontenctwa. To ktos wie jak oni sie zwa?:)

03.01.2007
06:30
[12]

Krasper [ Pretorianin ]

Jak byłem w Krakowie na początku grudnia to też ich widziałem. I grali to samo : ).

03.01.2007
11:42
[13]

Cisek [ Pretorianin ]

Ja przechodzę obok nich jak codziennie do pracy idę. Grają pod kościołem Mariackim. I nie wydaje mi się, żeby mieli nazwę - no chyba, że każdy uliczny grajek ma pseudonim artystyczny :-).

03.01.2007
16:18
[14]

Riven_ [ Konsul ]

maja plyty. mozesz zobaczyc co to za plyty? czy oni to nagrali?

04.01.2007
16:06
[15]

Riven_ [ Konsul ]

^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.