GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oblivion: Czy można z powrotem naładować kostur ??

02.01.2007
20:30
smile
[1]

magar [ Legionista ]

Oblivion: Czy można z powrotem naładować kostur ??

Czy można z powrotem naładować kostur? Dawno nie grałam i nie pamiętam u kogo go sobie stworzyłam (jestem w gildii magów, a to bylo jedno z zadań) i mam teraz 0 ładunku to mam go już wyrzucić?? Szkoda by było:)

02.01.2007
20:34
[2]

Vader [ Legend ]

Kurcze, nie wiem jak jest w Oblivionie, gram wojo-złodziejem, magią się nie zajmowałem specjalinie. W morrku ładowały sie z czasem lub można było naładować soulgemami.

02.01.2007
20:36
[3]

magar [ Legionista ]

no mój kostur nie bardzo chce sie ładować głupi jakiś ten kostur czy co?? A to taka fajna magia ognia:)

02.01.2007
21:18
[4]

Asmodeusz [ Senator ]

Soulgemem da rade. Znajdz Azura's Star + kostur z gildii magów - wlasnie przeszedles gre nie meczac sie. Nie ma to jak bazooka z nieskonczona liczba amunicji.

02.01.2007
21:25
smile
[5]

magar [ Legionista ]

Czyli wyładowałam ten kostur i na tym koniec tak?? Bo nie chce na siłę go ładować chyba ze jakis mag za kase moze mi naładowac z powrotem- tak myslalam. Mam inne bronie tylko ten kostur tak mi sie podobał:) Gdybym wiedziała to bym tak nie waliła w każdego tym kosturem:) (szczury i inne słabeusze).

02.01.2007
21:33
[6]

Wozu [ Panzerjäger Raider ]

magar -> No przecież Asmodeusz już Ci odpowiedział. Kostury, jak każdą broń magiczną w Oblivionie ładuje się za pomocą wypełnionych kamieni dusz, a najlepiej Gwiazdą Azury (nie niszczący się kamień duszy). W Oblivionie, z tego co pamiętam, nic nie ładuje się samoistnie z czasem - ani ładunku w broni, ani chociażby mana. Za to można poprosić odpowiednie osoby, o naładowanie broni za odpowiednią (nie małą) kasę. Dlatego najlepiej jak najszybciej opanować Soul Trap i mieć spory zapas Soulgemów, a później mieć i w zanadrzu Gwiazdę Azury.

02.01.2007
21:37
smile
[7]

Dizy [ Pretorianin ]

Kostur chyba się ładuje tak samo jak inne magiczne bronie, używając do tego kamieni duszy. Zresztą nie wiem dokładnie bo nie używałem magicznych broni.

Deadryczna zbroja, deadryczny miecz oto wszystko co mi było potrzebne aby czasem dla zabawy wyciąć garnizon straży miejskiej:). A po przejściu gry odegrałem się na tej Tkaczce słów, która nazywała mnie przy każdym kontakcie "szczurem" nawet spotkałem ją na przyjęciu u Hrabiny a lubiałem tam chodzić w niektóre wieczory. Zakradłem się do niej w nocy, zabiłem we śnie i obrałem z kosztowności he he, a potem rozebrałem i wyszedłem jakby nigdy nic hłe hłe hłe buhaaaahaaaaaa a a a a. Ciekawe czy będzie ona występowała w fabułach dodatków, bo jeśli tak to mój save na nic się nie przyda a został mi tylko ostatni.

02.01.2007
21:47
smile
[8]

magar [ Legionista ]

"Wozu" sorry ale nie zrozumialam o co chodzilo z tym soulgemem, a i równiez z tym soul trap:) Teraz wiem ze to chodzi o kamienie dusz. Mi trzeba odpowiadac jaśniutko i prosto, aczkolwiek szczegółowo:)

02.01.2007
21:49
smile
[9]

Dizy [ Pretorianin ]

A skoro już mamy świeży topic o Oblivionie to co sądzicie tym że, niektóre misje są przeznaczony tylko dla graczy +18? Przykładowo cały cykl misji dla mrocznego bractwa a szczególnie kilka wynaturzonych misji. Najbardziej mi w pamięć zaszło zamordowanie pewnej rodziny. Najpierw po przyjacielsku wydobywamy informacje od kobiety o jej dorosłych dzieciach i wtedy możemy już ją zabić i zająć się resztą. A najfajniejsza to była ta gdzie zamknęli nas w domku z innymi naszym celem było ich zamordowanie a oni myśleli, że wszyscy szukają skarbu. A te dialogi i możliwość manipulowania innymi, oraz przejścia na różne sposoby – po prostu poezja.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.