
jeka [ Junior ]
pomocy!!!!!!!
mam pare fajnych gierek, które są od ea games, i wcale nie mogę ich otworzyć. Mógłby mi ktoś powiedzieć, w czym może być problem?????????

wysia [ Generaďż˝ ]
Znaczy jak, pudelek nie mozesz otworzyc?? Moze ktos je klejem posklejal?

krzynier [ krzynier ]
Wiem w czym problem!!! Nie możesz ich otworzyć.
Jakie gierki? (Chodzi o tytuły) Oryginalne? Skąd je masz?

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Imiona Twoich rodziców!? Masz psa!? Twój ulubiony kolor!? Powiedz to Ci pomożemy!