GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co wzielibyscie na wyspę, niekoniecznie bezludną ? ;)

02.01.2007
18:30
smile
[1]

mycha921 [ Potępiony ]

Co wzielibyscie na wyspę, niekoniecznie bezludną ? ;)

Wyobraź sobie: Wpada do ciebie SWAT i każe wybrać gdzie chcesz się udać, gdyż znaleźli u ciebie 10TB MP3. Wybierasz :
a)Wyspa maniaków komputerowych (super wypasione kompy, net 1GB)
b)Wyspa pełna napalonych lasek (dla facetów), lub gooorących factów (wersja dla pań ;)
c)Bezludną wyspę z dzikimi mutantami które żywią się ołówkami.
W nagrodę za kooperacje dają ci 5 minut na spakowanie rzeczy :)
Co wybieracie ?

02.01.2007
18:33
[2]

hopkins [ Zaczarowany ]

b) powoli zaczynasz przeginac z tymi watkami.

02.01.2007
18:35
[3]

mycha921 [ Potępiony ]

Spoko, to dzisiaj ostatni

02.01.2007
18:35
smile
[4]

Shanheavel [ Centurion ]

ja wybieram odpowiedź ab) :D

02.01.2007
18:36
[5]

LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]

a)Wyspa maniaków komputerowych (super wypasione kompy, net 1GB)

02.01.2007
18:36
[6]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Hmm wszystkie warianty ciekawe ale chyba...

a)Wyspa maniaków komputerowych (super wypasione kompy, net 1GB)

Wybieram to ^

02.01.2007
18:37
[7]

mr. Spark [ ]

b)

02.01.2007
18:37
smile
[8]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

b)

02.01.2007
18:44
smile
[9]

ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]

Na kompach grałem już dużo, mutantów nie mam zamiaru nawet poznawac, więc jedyne czego w życiu jeszcze nie doświadczyłem to:
b)

02.01.2007
18:45
smile
[10]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

c) :P ja chcę do swoich :P

spoiler start
a tak na serio to b)
spoiler stop

02.01.2007
18:46
[11]

berentzen [ Konsul ]

raczej wybieram b)Wyspa pełna napalonych lasek (dla facetów), lub gooorących factów (wersja dla pań ;)

02.01.2007
18:46
[12]

jajko w imadle [ Pretorianin ]

sry bardzo ale jak dla mnie to wszyscy którzy wybiorą a) są dla mnie kompletnymi idiotami...
wybieram b ) "naturalnie".

02.01.2007
18:47
[13]

Loczek [ El Loco Boracho ]

hehehe...

Już odpowiedź C jest logiczniejsza niż A (z założenia każdy kto wybiera C robi sobie jaja, a ten co wybiera A ma coś poprzestawiane w głowie :P)


czyt. B :P

02.01.2007
18:48
smile
[14]

Obscure [ ExcalibuR ]

b) Nie zastanawiałem się zbyt długo

02.01.2007
18:48
smile
[15]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

wybieram B xD
nie ma innej opcji :P

02.01.2007
18:49
[16]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

Zdecydowanie D.

02.01.2007
18:49
smile
[17]

Regis [ ]

skoro to SWAT to chyba sam z siebie powinien mnie poslac na wyspe gdize jest masa Panienek - przecież nie będzie mnie z facetami-komputerowcami swatał :P

02.01.2007
18:51
[18]

Kuba_Krk [ Konsul ]

bez wahania jade do mutantow... ;)

spoiler start
kto by tam laski chciał fuuuj jeszcze mnie dotknie i co bedzie xD
spoiler stop

02.01.2007
18:51
[19]

Rotfl_N_Lol [ Centurion ]

"B" ale "A" też kusi :P

02.01.2007
18:53
[20]

Jarpen [ Wolfenstein Addict ]

mimo iz opcja a kusi przy neostradzie wybieram B

02.01.2007
18:56
smile
[21]

Janczes [ You'll never walk alone ]

B

02.01.2007
18:57
[22]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Oczywiście że wariant:
b)

Napisz do każdego wariantu jakąś krótka historyjkę.

02.01.2007
19:04
[23]

sajes [ Hala Madryt !! ]

b)

02.01.2007
19:04
[24]

Pablox8 [ Konsul ]

a ja łącze a i b net pułgiga i połowa napalonych panienek

02.01.2007
19:05
smile
[25]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

b

02.01.2007
19:06
smile
[26]

Regis [ ]

net pułgiga

02.01.2007
19:06
[27]

Zeus1990 [ Konsul ]

oczywiście b)
już sobie to wyobrażam :D

ale szczerze to wątek ładnie tępy

02.01.2007
19:06
[28]

mefisto2006 [ Pretorianin ]

co prawda a to dobra propozycja, ale wybieram jednak b

02.01.2007
19:07
smile
[29]

wacek666 [ ]

nie ma sie nad czym zastanawiac wiadomo ze B

02.01.2007
19:08
smile
[30]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

wybieram

spoiler start
d)stado napalonych lasek połączone szybkim łączem z dobrym AI (+2 tony ołówków automatycznych z niekończącym się wkładem)
spoiler stop

02.01.2007
19:08
[31]

JVKX [ Pretorianin ]

Oczywiście że B

02.01.2007
19:10
[32]

tomekcz [ Polska ]

bez 2 zdań b :)

02.01.2007
19:13
[33]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

ba

02.01.2007
19:14
smile
[34]

shubniggurath [ Mongoose Dog ]

zdecydowanie c;] bardzo prawdopodobne, że dzikie mutanty okazałyby się bardziej zajmującymi towarzyszami niż stado napalonych lasek

oczywiście ten wariant wybieram jedynie pod warunkiem dostępu do nieograniczonych zasobów ółówków;)

02.01.2007
19:14
smile
[35]

cronotrigger [ sloth ]

A
sciągne pułgiga panienek i bedzie jak B

02.01.2007
19:16
smile
[36]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Jeśli ktoś wybiera A to jest albo gejem, albo nie wie że można inaczej niż prawą ręką.

02.01.2007
19:17
smile
[37]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

B jak nic i mam nadzieje że w końcu zepsuje ci się komputer a internet ci odetną za te durne wątki. HAPPY NEW YEAR

02.01.2007
19:18
smile
[38]

pasterka [ Paranoid Android ]

a Wyspa Swietego Spokoju jest? ;-)

02.01.2007
19:20
smile
[39]

Mul Bagienny [ Pretorianin ]

===>

02.01.2007
19:24
smile
[40]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Wybieram A. Majac internet moge poderwac lachony na Gadu-gadu, ktore poleca na moja wlasna wyspe.

02.01.2007
19:29
[41]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

stealth1947----> tu masz jak sie podrywa lachony

02.01.2007
19:32
[42]

PatriciusG. [ frank zappa ]

B

03.01.2007
05:51
[43]

j.a.c.k [ Konsul ]

B !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.