
mycha921 [ Potępiony ]
Co wzielibyscie na wyspę, niekoniecznie bezludną ? ;)
Wyobraź sobie: Wpada do ciebie SWAT i każe wybrać gdzie chcesz się udać, gdyż znaleźli u ciebie 10TB MP3. Wybierasz :
a)Wyspa maniaków komputerowych (super wypasione kompy, net 1GB)
b)Wyspa pełna napalonych lasek (dla facetów), lub gooorących factów (wersja dla pań ;)
c)Bezludną wyspę z dzikimi mutantami które żywią się ołówkami.
W nagrodę za kooperacje dają ci 5 minut na spakowanie rzeczy :)
Co wybieracie ?
hopkins [ Zaczarowany ]
b) powoli zaczynasz przeginac z tymi watkami.
mycha921 [ Potępiony ]
Spoko, to dzisiaj ostatni

Shanheavel [ Centurion ]
ja wybieram odpowiedź ab) :D
LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]
a)Wyspa maniaków komputerowych (super wypasione kompy, net 1GB)
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Hmm wszystkie warianty ciekawe ale chyba...
a)Wyspa maniaków komputerowych (super wypasione kompy, net 1GB)
Wybieram to ^
mr. Spark [ ]
b)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
b)

ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]
Na kompach grałem już dużo, mutantów nie mam zamiaru nawet poznawac, więc jedyne czego w życiu jeszcze nie doświadczyłem to:
b)

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
c) :P ja chcę do swoich :P
berentzen [ Konsul ]
raczej wybieram b)Wyspa pełna napalonych lasek (dla facetów), lub gooorących factów (wersja dla pań ;)
jajko w imadle [ Pretorianin ]
sry bardzo ale jak dla mnie to wszyscy którzy wybiorą a) są dla mnie kompletnymi idiotami...
wybieram b ) "naturalnie".
Loczek [ El Loco Boracho ]
hehehe...
Już odpowiedź C jest logiczniejsza niż A (z założenia każdy kto wybiera C robi sobie jaja, a ten co wybiera A ma coś poprzestawiane w głowie :P)
czyt. B :P

Obscure [ ExcalibuR ]
b) Nie zastanawiałem się zbyt długo

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
wybieram B xD
nie ma innej opcji :P
InterPOL [ Generaďż˝ ]
Zdecydowanie D.

Regis [ ]
skoro to SWAT to chyba sam z siebie powinien mnie poslac na wyspe gdize jest masa Panienek - przecież nie będzie mnie z facetami-komputerowcami swatał :P
Kuba_Krk [ Konsul ]
bez wahania jade do mutantow... ;)
Rotfl_N_Lol [ Centurion ]
"B" ale "A" też kusi :P
Jarpen [ Wolfenstein Addict ]
mimo iz opcja a kusi przy neostradzie wybieram B

Janczes [ You'll never walk alone ]
B
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Oczywiście że wariant:
b)
Napisz do każdego wariantu jakąś krótka historyjkę.
sajes [ Hala Madryt !! ]
b)
Pablox8 [ Konsul ]
a ja łącze a i b net pułgiga i połowa napalonych panienek

Innocentz [ Generaďż˝ ]
b

Regis [ ]
net pułgiga
Zeus1990 [ Konsul ]
oczywiście b)
już sobie to wyobrażam :D
ale szczerze to wątek ładnie tępy
mefisto2006 [ Pretorianin ]
co prawda a to dobra propozycja, ale wybieram jednak b

wacek666 [ ]
nie ma sie nad czym zastanawiac wiadomo ze B

rethar [ Staszek Szybki !est ]
wybieram
JVKX [ Pretorianin ]
Oczywiście że B
tomekcz [ Polska ]
bez 2 zdań b :)
EG2006_26717291 [ Ghorri ]
ba

shubniggurath [ Mongoose Dog ]
zdecydowanie c;] bardzo prawdopodobne, że dzikie mutanty okazałyby się bardziej zajmującymi towarzyszami niż stado napalonych lasek
oczywiście ten wariant wybieram jedynie pod warunkiem dostępu do nieograniczonych zasobów ółówków;)

cronotrigger [ sloth ]
A
sciągne pułgiga panienek i bedzie jak B

Conroy [ Dwie Szopy ]
Jeśli ktoś wybiera A to jest albo gejem, albo nie wie że można inaczej niż prawą ręką.

Dym14 [ _X_X_X_ ]
B jak nic i mam nadzieje że w końcu zepsuje ci się komputer a internet ci odetną za te durne wątki. HAPPY NEW YEAR

pasterka [ Paranoid Android ]
a Wyspa Swietego Spokoju jest? ;-)

Mul Bagienny [ Pretorianin ]
===>

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Wybieram A. Majac internet moge poderwac lachony na Gadu-gadu, ktore poleca na moja wlasna wyspe.
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
stealth1947----> tu masz jak sie podrywa lachony
PatriciusG. [ frank zappa ]
B
j.a.c.k [ Konsul ]
B !