
[FPP]Krypton [ Pretorianin ]
Nokia 6233 - jak zgrac smsy na kompa?
Juz przywyklem do tego, ze moja aktywnosc na forum ogranicza sie do zadawania pytan :).
Wiec czas na kolejne.
Jestem szczesliwym posiadaczem Nokii 6233, ale mam problem - jak zgrywac smsy na komputer? Nie musi to byc za pomoca programu Nokia PC Suite - obojetnie jaki ale jak to robic. W PC Suite idzie, skopiuja sie na kompa, ale nie jest tam napisane od kogo przyszedl (zapamietuje sie tylko nr telefonu) i trzeba otwierac je jeden po drugim. A chcialbym miec cos w stylu "klikasz i sie rozwija" - tak mialem w Siemensie...
Ktos pomoze?
jajko w imadle [ Pretorianin ]
no to musisz sobie skopiować jednorazowo kontakty z koma na kompa i już będzie ci "pcfiut" rozpoznawał numery. ja tak mam. a ogólnie to jak sobie zrzuce do tego folderu pc suitowego to przerzucam odrazu do jakiegos zwykłego katalogu i się nie martwię od kogo bo i tak 95%smsów mam od jedenj osoby... bleh. beznadziejny jestem :D
[FPP]Krypton [ Pretorianin ]
Ale wciaz trzeba je po kolei ogladac? Tak? Odpalam sms, czytam, wylaczam okno, wlaczam nowe - nie ma wygodniejszej metody?