
siwCa [ Legend ]
Zaproszenie na PolishTrackera, może ktoś wysłać ?
Jeżeli macie poproszę na maila [ [email protected] ]
Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]
To ja tez jesli mozna by prosic :) [email protected]
siwCa [ Legend ]
...
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
ROTFL dojdzie do tego ze pol forum bedzie chcialo zaproszenie ale nikt nie da:P
a wogole co to jest? ale z nazwy czuje ze to t0rr3nt p4g3?

siwCa [ Legend ]
Google nie boli.
Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]
K4B4N0$ --> dobrze czujesz :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Zapraszam Was.

siwCa [ Legend ]
Dzięki Shifty, zawsze wiedziałem, że dobry z Ciebie człowiek.
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
thx shifty

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
ROTFL :D

siwCa [ Legend ]
Chińczycy mają dziwne poczucie humoru...

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Japończycy ! Jeszcze nikt mnie tak nie obraził !
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
ROTFL? ej! nie zrozumialem zartu:P

siwCa [ Legend ]
rzułtek.

Flyby [ Outsider ]
..istnieją japońce, pół-japońce oraz reszta świata..
..czyli konsolowcy i pecetowcy ;)