
THC93Młody [ Konsul ]
Poszukuje pilnie gry
Jakie znacie dobre gry w stylu Tekken i Mortal Kombat ale na PC i w dobrej grafice?prosze o pomoc bo ja znalazłem tylko Mortala 4 w słabej grafice

THC93Młody [ Konsul ]
UP ;(
.Jacek 99. [ Senator ]
Jedyna bijatyka na Pc jaka wyszla ostatnio to seria Guilty Gear.
MasterDD [ :-D ]
Z tego co sie orientuje, to nie wyszlo nic nowego/dobrego z mordobic w 3D na PieCe.
Wyszly sobie kolejne Mortale i Dead or Alive, ale to niestety nie dla nas.
Na PC wyszlo jedynie cos nowego, ale tylko w 2D.
Musialbys sprecyzowac co to ladna grafika. Bo dla mnie np. ladne 2D nie jest zle :-)
btw - polecam MK Trilogy z XP Fix'em.
THC93Młody [ Konsul ]
Precyzując to o grafe chodzi mi o to żeby nie była kwadracikowa :P taka ja dla gier od 2003r
Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]
W Tekkena to sie mozesz pobawic co najwyzej w czesc trzecia, ale tylko na emulatorze. Za to seria Guilty Gear posiada naprawde wysmienita grafike, moze jest to tylko 2d, ale jest wspaniale takze "kwadracikow" nie uswiadczysz :).