Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Pilna potrzeba znalezienia tytułu "utworu"
j.w. Pilnie potrzebuje odnależć utwór. Leci on w nowej reklamie Radio Eska mniej więcej w połowie.
refren to mniej więcej zlepek słów: oh oh oh baby itd :]. Leci on ostatnio w różnych stacjach radiowych grających muzyke "klubową" :]. Jest mi pilnie potrzebna, jeśli komukolwiek obiła się o uszy proszę dać znać. Pozdrawiam.
jajko w imadle [ Pretorianin ]
już chyba ktoś tego szukał...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5812864&N=1
Erazor [ Chor��y ]
Tak, to ja tego szukałem. To jest na wp, ale nieźle się namęczyłem, żeby to znaleźć. Zaraz będzie na serwerze wyślijto.pl i dam Ci link do ściągnięcia.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
mam znalazłem i pobrałem :] Dzięki za pomoc! Pozdrawiam
--- temat zamknięty ---
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Witam, temat otwieram ponownie, nie chce tworzyć kolejnego wątku.
Tym razem poszukuje utworu także w stylu klubowym.
Refren to mniej więcej :"Say alleluya" śpiewa to kobieta, bardzo rytmiczne, pozostaju w uchu :] Jeśli ktoś ma jakieś propozycje, proszę o pomoc :]
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
^UP
Loiosh [ Generaďż˝ ]
SAY HALLELUJAH
Say Hallelujah
Throw up your hands
The bucket is kicked
The body is gone
Close your eyes
And bow your head
To rest your soul
And to praise the dead
Say Hallelujah
Throw up your hands
The bucket is kicked
The body is gone
Dry your eyes
And stand upright
Put a smile on your face
He wouldn’t want us to cry
The sun will rise
The stars will shine
Turning day to dusk
And night to dawn
We’ll pass on
But until that time
Say Hallelujah
Hallelujah
Say Hallelujah
Hallelujah
Say Hallelujah
Throw up your hands
The bucket is kicked
The body is gone
Have mercy
It’s a wonderful life
Eternal rest for the weary
Mourners party tonight
Say Hallelujah
Throw up your hands
The bucket is kicked
The body is gone
Wave your hands
But don’t say goodbye
We’re all gonna meet you
On the other side
© 2002 Tracy Chapman
Moze to? Tzn.ja chyba nigdy tego na uszy nie slyszalem, ale po tekscie szukalem:) Ew.moze jakis remix tegoz.
misztel [ +0,10gr! ]
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje, proszę o pomoc :]
To chyba to: ( upnąłem Ci )
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
misztel - wydaje mi sie, że raczej nie szukam k44
pizmak [ Generaďż˝ ]
już nic:)
Nurzyk ten kawałek o którym mówisz na pewno jest w którymś secie z Energy 2000 :)
pizmak [ Generaďż˝ ]
Energy 2000 - Techno Mix Vol.08 (Retro Mix)
01 Intro
02 Snap - Rhythm Is A Dancer
03 DJ Shog - Another World
04 DJ Matys - Orgasm
05 Klubbingman - No Limit On The Bitch
06 Aquagen - Hard To Say I'm Sorry
07 The Sax Brothers - Careless Whispars
08 Mark Oh & Digital Rockers - Because I Love You
09 Mango Maniax - Hit The Floor
10 Safri Duo - Played Alive
11 Darude - Sandstorm
12 Flashrider - Attenzione!!!
13 Rocco - Everybody
14 DJ Ozi - You Are The One
15 Special D - Reckless
16 Paranoid - Zic Zack Melody
17 Clubbrobers - I Like It Loud
18 DJ Omen - Party One
19 Fun Factory - Do Wah Diddy
20 DJ V-Valdi - Sing Allelujah
21 Drunkenmunky - E...
22 DJ Alien - Drive
23 M.O.D. - Be Troo
24 Members Of Mayday - Datapop
25 Westbam & Africa Bambaata - Agharta
26 Reeloop - Fucking Society
27 Boca - Play With Me
Proszę bardzo ;-)
Boroova tak to przeróbka. Nurzyk chciał wersję klubową:)
Boroova [ Lazy Bastard ]
A moze to przerobka Dr Alban - Sing Allelujah