GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szkło kontaktowe a Wielki Porrrrrr

02.01.2007
15:43
smile
[1]

Dzideek [ Konsul ]

Szkło kontaktowe a Wielki Porrrrrr

Niewiem czy ktoś z was oglądał wczoraj szkło kontaktowe: lupa roku, ale trochę się oburzyłem przechwałkami Sianeckiego.

Najpierw zaprezentował wersję remix Loitumy z tą tańczącą krową i mówił, że ta piosenka zrobiła szał w roku 2006 i zapewniał, że oni byli pierwsi w Polsce, że oni pierwsi pokazali muzykę Wielkiego Porrrrra w sierpniu 2006 (jak pamiętam był to Kaczyński wymachujący porem - zrobiony przez użytkownika tego forum - ktoś mówił, na tym forum, że chciał się dodzwonić do Szkła i powiedzieć im kto to zrobił itp.)

Sierpień 2006? Wielki Porrrrrr już dawno był na naszym forum, więc trochę wkurzyłem się na Szkło za to swoje samozwańcze wyróżnienie.

02.01.2007
15:46
smile
[2]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

tzn w Polsce chyba ktos to po raz pierwszy zamiescil na maxiorze, a dopiero pozniej rozeszlo sie to na forach. A na swiecie...hmm, tego nie da sie sprawdzic, ale szklo kontaktowe na pewno tego nie wymyslio

02.01.2007
15:47
smile
[3]

ciemek [ Senator ]

pierwsi pokazali to w TV. Nikt inny przd nimi tego nie robil. Po nich za to tak.

02.01.2007
15:47
[4]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Szkło chyba to pierwsze pokazało w telewizji...a nie w internecie...

02.01.2007
15:47
[5]

Dzideek [ Konsul ]

stealth1947 --> oni nie mówili, że wymyślili - ale to, że BYLI PIERWSI W POLSCE

02.01.2007
15:49
[6]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Dzideek -> Sorry. Ale pierwsi tez nie byli:)

02.01.2007
15:50
[7]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Oni to pokazali PIERWSI W TV

02.01.2007
15:51
[8]

Dzideek [ Konsul ]

No właśnie - więc niech się upewnią, a dopiero później mówią.

02.01.2007
15:58
[9]

Fett [ Avatar ]

Wielki por :| Dla mnie to zawsze była loitumna. Jeszcze mnie dobija jak ktos to nazywa Holly Doly :|

02.01.2007
16:01
[10]

Dzideek [ Konsul ]

Jeszcze niedługo i te wszystkie didżeje będą hymny państwowe remixować i sprzedawać będą jako dzwonki.

02.01.2007
16:02
[11]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

sorki...już jest sprzedawany jako dzwonek Hymn według Kaczyńskiego...

02.01.2007
16:05
smile
[12]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Jak nie dlugo? Juz tak jest, reklame nawet na Eurosporcie widzialem, cos na styl Crazy Froga.

02.01.2007
16:18
[13]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Fett - w takim razie też to źle nazywasz :) Loituma jak coś, bez "n" :) jak już sie czepiamy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.