GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

strategic command 2 Blitzkrieg

02.01.2007
11:01
[1]

klaudii07 [ Junior ]

strategic command 2 Blitzkrieg

Witam,mam grę ‹w zasadzie kopie›strategic command 2 Blitzkrieg, ale żeby ją uruchomić potrzebny jest klucz do licencji,jednak nie wiem skąd go wziąść.Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc będę wdzięczny.

02.01.2007
11:05
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Jeżeli to jest ‹w zasadzie kopia› gry którą sam kupiłeś to jest zapewne albo na opakowaniu oryginału, albo w instrukcji (najczęściej na tylnej okładce)

02.01.2007
11:30
[3]

klaudii07 [ Junior ]

Nie mam instrukcji ani oryginalnego opakowania,grę kupiłem przez bazar.

02.01.2007
11:31
smile
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

2. Na Forum nie wolno:
- nie wolno publikować postów naruszających Polskie Prawo, a w szczególności nie wolno publikować żadnych treści związanych z piractwem komputerowym

https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.