klaudii07 [ Junior ]
strategic command 2 Blitzkrieg
Witam,mam grę w zasadzie kopiestrategic command 2 Blitzkrieg, ale żeby ją uruchomić potrzebny jest klucz do licencji,jednak nie wiem skąd go wziąść.Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc będę wdzięczny.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Jeżeli to jest ‹w zasadzie kopia› gry którą sam kupiłeś to jest zapewne albo na opakowaniu oryginału, albo w instrukcji (najczęściej na tylnej okładce)
klaudii07 [ Junior ]
Nie mam instrukcji ani oryginalnego opakowania,grę kupiłem przez bazar.

Narmo [ Naczelny Maruda ]
2. Na Forum nie wolno:
- nie wolno publikować postów naruszających Polskie Prawo, a w szczególności nie wolno publikować żadnych treści związanych z piractwem komputerowym
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp