Gryffin [ Entil'Zha ]
TV SAT
poniewaz kochana inaczej multimedia zlikwidowala po swietach ostatnie kanaly, ktore sie w mojej kablowce dalo ogladac, to zastanawiam sie nad zakupem anteny sat. poniewaz od zawsze mialem kablowke, to sie na tym w ogole nie znam.
zalezy mi glownie na kanalach niemieckich: sat1, pro7, rtl, vox itp.
wiec pytanie, czy mozna je odbierac z satelity? jakiej? jakie mniej wiecej koszty?
hunt06 [ Konsul ]
Tak, Astra1, około 300 zł