GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TV SAT

02.01.2007
10:04
[1]

Gryffin [ Entil'Zha ]

TV SAT

poniewaz kochana inaczej multimedia zlikwidowala po swietach ostatnie kanaly, ktore sie w mojej kablowce dalo ogladac, to zastanawiam sie nad zakupem anteny sat. poniewaz od zawsze mialem kablowke, to sie na tym w ogole nie znam.

zalezy mi glownie na kanalach niemieckich: sat1, pro7, rtl, vox itp.

wiec pytanie, czy mozna je odbierac z satelity? jakiej? jakie mniej wiecej koszty?

02.01.2007
11:23
[2]

hunt06 [ Konsul ]

Tak, Astra1, około 300 zł

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.