GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepszy Program do nagrywania

01.01.2007
23:16
[1]

Felixian [ Centurion ]

Najlepszy Program do nagrywania

Jaki według was jest najlepszy program do nagrywania i potem przerobienia tego i wrzucenia do tego muzyki :) I może jeszcze z jakimiś efektami, nie musi to być jeden program może być cała list np. Tym możesz dodawać efekty
Tym nagrywać
a Tym wrzucić muzyke i zmniejszyć jego wage

:)

01.01.2007
23:33
[2]

Różany krzyż [ Konsul ]

Nie do "nagrywania" tylko "zgrywania".

Nikt nie zrozumie o co ci chodzi.

01.01.2007
23:34
[3]

Felixian [ Centurion ]

Nagrywania.... chodzi mi np. jak mam gre i chce nagrac moment w tej grze

01.01.2007
23:36
[4]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Do nagrywania obrazu z gier dobry jest Fraps poszukaj se w necie

01.01.2007
23:39
[5]

Felixian [ Centurion ]

Jesli nagrywa sie frapsem strasznie duzo to zajmuje ;[ Znacie jakis program do przerobienia?
I tego co pisalem w 1 poscie. :)_

01.01.2007
23:58
[6]

N00ne [ Pretorianin ]

a w jakim formacie zapisuje fraps?

02.01.2007
00:22
[7]

Różany krzyż [ Konsul ]

Zajmuje dużo bo nagrywa obraz bez kompresji, i o to własnie chodzi.

Adobe Premiere.

02.01.2007
00:31
[8]

N00ne [ Pretorianin ]

A convertery?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.