Felixian [ Centurion ]
Najlepszy Program do nagrywania
Jaki według was jest najlepszy program do nagrywania i potem przerobienia tego i wrzucenia do tego muzyki :) I może jeszcze z jakimiś efektami, nie musi to być jeden program może być cała list np. Tym możesz dodawać efekty
Tym nagrywać
a Tym wrzucić muzyke i zmniejszyć jego wage
:)
Różany krzyż [ Konsul ]
Nie do "nagrywania" tylko "zgrywania".
Nikt nie zrozumie o co ci chodzi.
Felixian [ Centurion ]
Nagrywania.... chodzi mi np. jak mam gre i chce nagrac moment w tej grze
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Do nagrywania obrazu z gier dobry jest Fraps poszukaj se w necie
Felixian [ Centurion ]
Jesli nagrywa sie frapsem strasznie duzo to zajmuje ;[ Znacie jakis program do przerobienia?
I tego co pisalem w 1 poscie. :)_
N00ne [ Pretorianin ]
a w jakim formacie zapisuje fraps?
Różany krzyż [ Konsul ]
Zajmuje dużo bo nagrywa obraz bez kompresji, i o to własnie chodzi.
Adobe Premiere.
N00ne [ Pretorianin ]
A convertery?