GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Freeware

01.01.2007
22:42
smile
[1]

Severrus [ Legionista ]

Freeware

Witam.

Jaki darmowy program do nagrywania płyt CD/DVD możecie mi polecić? Z góry dzięki.

PS Jestem tutaj nowy :)

Pozdrawiam.

01.01.2007
22:45
[2]

nagytow [ Firestarter ]

Sprobuj Burn4Free

01.01.2007
22:45
[3]

Isam [ Senator ]

cd burner xp pro :]

01.01.2007
22:46
smile
[4]

Severrus [ Legionista ]

Acha. Zapomniałem napisać, że przydałby się w wersji PL.

01.01.2007
23:59
[5]

N00ne [ Pretorianin ]

Zawsze możesz poszukać spolszczenia ;)

02.01.2007
00:01
smile
[6]

Severrus [ Legionista ]

Tak, tylko czy używanie spolszczeń jest legalne? ;)

02.01.2007
00:04
smile
[7]

N00ne [ Pretorianin ]

Jeśli tak zależy Ci na w 100% legalnym oprogramowaniu kup oryginalne nero mi działa znakomicie ;)

02.01.2007
00:04
smile
[8]

John_Kruger [ Baron ]

zapraszam z zapytaniem tutaj:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5706429&N=1

ok juz tutaj napisze:


wszystkie bezpłatne

02.01.2007
00:05
[9]

Severrus [ Legionista ]

John_Kruger --> o, dzięki. Nie zauważyłem :)

N00ne --> no właśnie sęk w tym, że nie mam na razie kasy, i chcę używać freeware ;)

02.01.2007
00:07
[10]

[K2] [ Centurion ]

LOL jeszcze nikt nikogo nie posadził za spolszczenie freełerowego programu, tymbardziej że spolszczenia też sązazwyczaj free.

02.01.2007
00:09
smile
[11]

Severrus [ Legionista ]

BTW Jakiego darmowego antywirusa możecie mi polecić? :) Fajnie jakby był w wersji PL.

Pozdro.

02.01.2007
00:10
[12]

N00ne [ Pretorianin ]



W 100% darmowy i nie trzeba spolszczać ;)

02.01.2007
00:11
smile
[13]

John_Kruger [ Baron ]

Severrus - powtorze post [8]:
to jest watek o darmowych programach:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5706429&N=1

darmowy antywir? np. AVG, sam go uzywam

02.01.2007
00:11
smile
[14]

Severrus [ Legionista ]

Hm myślałem raczej nad czym co można zainstalować.

John_Kruger --> ok jeszcze raz dzięki.

02.01.2007
00:12
smile
[15]

N00ne [ Pretorianin ]

Severrus ===> ale to też musisz zainstalować ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.