
Severrus [ Legionista ]
Freeware
Witam.
Jaki darmowy program do nagrywania płyt CD/DVD możecie mi polecić? Z góry dzięki.
PS Jestem tutaj nowy :)
Pozdrawiam.
nagytow [ Firestarter ]
Sprobuj Burn4Free
Isam [ Senator ]
cd burner xp pro :]

Severrus [ Legionista ]
Acha. Zapomniałem napisać, że przydałby się w wersji PL.
N00ne [ Pretorianin ]
Zawsze możesz poszukać spolszczenia ;)

Severrus [ Legionista ]
Tak, tylko czy używanie spolszczeń jest legalne? ;)

N00ne [ Pretorianin ]
Jeśli tak zależy Ci na w 100% legalnym oprogramowaniu kup oryginalne nero mi działa znakomicie ;)

John_Kruger [ Baron ]
zapraszam z zapytaniem tutaj:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5706429&N=1
ok juz tutaj napisze:
wszystkie bezpłatne
Severrus [ Legionista ]
John_Kruger --> o, dzięki. Nie zauważyłem :)
N00ne --> no właśnie sęk w tym, że nie mam na razie kasy, i chcę używać freeware ;)
[K2] [ Centurion ]
LOL jeszcze nikt nikogo nie posadził za spolszczenie freełerowego programu, tymbardziej że spolszczenia też sązazwyczaj free.

Severrus [ Legionista ]
BTW Jakiego darmowego antywirusa możecie mi polecić? :) Fajnie jakby był w wersji PL.
Pozdro.
N00ne [ Pretorianin ]
W 100% darmowy i nie trzeba spolszczać ;)

John_Kruger [ Baron ]
Severrus - powtorze post [8]:
to jest watek o darmowych programach:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5706429&N=1
darmowy antywir? np. AVG, sam go uzywam

Severrus [ Legionista ]
Hm myślałem raczej nad czym co można zainstalować.
John_Kruger --> ok jeszcze raz dzięki.

N00ne [ Pretorianin ]
Severrus ===> ale to też musisz zainstalować ;)