GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Reset przy starych giercach

01.01.2007
21:14
[1]

qweks [ Ignis Lentus ]

Reset przy starych giercach

Swojego czasu miałem problem z zasilaczem więc go wymieniłem z 230 na 350 i komp przestał się resetować co było nagminne. Od tamtego czasu resetów ani widu ani słychu do teraz. Zainstalowałem GTA2 i komp zaczął ponownie się resetować wyłacznie wtedy gdy odpalam jakiegoś starocia typu GTA, Blood 2, Duke 3d. Przy grach typu Oblivion chodzi płynnie. Czym to może być spowodowane? Mój sprzęt athlon 2,6, radeon 9550 (na najnowszych omegach), 1024 mb ram kingstone. Z góry dzięki za pomoc.

02.01.2007
00:08
smile
[2]

N00ne [ Pretorianin ]

miałem kiedyś podobną sytuację jednak mi komputer resetował się w przypadku Gier typu Knight Online, Gulid Wars a w WoW chodziło mi płynnie bez problemów. Okazało się, że to wina zakurzonych podzespołów kompa. Różnie to bywa warto sprawdzić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.