GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Infernal [PC] cz. 1

01.01.2007
20:37
[1]

Sherlock_Holmes15 [ Legionista ]

Infernal [PC] cz. 1

Producent: Metropolis Software
Data premiery: Marzec 2007

Przewidywalna cena gry: ok. 99 zł.


Infernal, to kolejna gra stworzona przez Polaków, tym razem za tę grę odpowiada studio które stworzyło serię „Gorky”. Gracz kieruje tym razem poczynaniami super agenta Ryana Lennoxa, działającego w służbie jej królewskiej mości (strasznie diabelnej), piękne seksowne dziewczyny, szybkie auta, czyli prawdziwy James Bond w innej skórze. W tej grze bierzemy udział w konflikcie między dwoma agencjami: Dobra i Zła. Misję tą można nazwać: mission inpasible, a dodatkowo stawką są ludzie duszyczki. Tymczasem Agenci Dobra szykują jakieś wielkie bum, my jako ten bohater musimy ich za wszelka cenę powstrzymać. Gracz steruje postacią z widoku TPP, mamy do dyspozycji różne rodzaje naprawdę fajnych broni, gadżetów i nadludzkich mocy (Harry Potter, normalnie). Możliwa jest także wspaniała walka przy której wykorzystano technologię: przechwytywanie ruchów. W Infernal, możemy prowadzić superszybkie i super ładne auta. Gra przypomina Sprinter Cell. Gra jest liniowa, ale w odrębie wykonyanych misji mamy pełną swobodę działania. Za grafikę odpowiada zmodyfikowany silnik k™óry był wykorzystany w Gorky 2, przez co gra wygląda naprawdę super, dzięki temu gra pójdzie nawet na słabszych maszynach. W grze zaimplementowano technologię AGEIA i PhysX która oddaje bardzo dobrze wyglądające np. ciała zabitych i wygląd postaci. Muzyka jest dopasowana do aktualnej sytuacji przez co gra wygląda jeszcze lepiej. Ta gra jak już pisałem bardzo przypomina filmy z superagentem 007.Screeny:

1. https://www.gry-online.pl/s055.asp?ID=69432
2. https://www.gry-online.pl/s055.asp?ID=66764
3. https://www.gry-online.pl/s055.asp?ID=66758
4. https://www.gry-online.pl/s055.asp?ID=69433Pare newsów:

Trzecioosobowa gra akcji pt. Infernal to z pewnością jeden z ciekawszych projektów, nad jakimi pracują obecnie polscy programiści. Dzieło znane wcześniej jako Diabolique: License to Sin miało trafić na rynek najpóźniej w okolicach Gwiazdki. Niestety, produkt ukaże się z opóźnieniem, o czym poinformował na swojej stronie wydawca gry, koncern Playlogic.
Aktualnie nowy termin premiery TPP ze stajni rodzimego Metropolis Software obejmuje pierwszy kwartał przyszłego roku. Dotąd nie ujawniono, dlaczego zdecydowano się na przełożenie rynkowego debiutu Infernala. Możemy jedynie domyślać się, że tytuł nie prezentuje jeszcze oczekiwanego poziomu i programiści potrzebują nieco czasu, aby efekt ich prac był zadowalający.

Przypomnijmy, że najnowsze dziecko warszawskiego zespołu to rozbudowana gra akcji, której mechanika nawiązywać będzie do ostatnich odsłon serii Gorky. Gracz wcieli się w postać Ryana Lennoxa, superagenta działającego w służbie jego diabelskiej mości i będzie piekielnym odpowiednikiem znanego wszystkim Jamesa Bonda. Piękne kobiety, szybkie samochody i oczywiście niewykonalne misje staną się chlebem powszednim dla naszego bohatera. Weźmiemy udział w odwiecznym konflikcie między sekretnymi agencjami Dobra i Zła, a stawką naszej heroicznej walki będą… ludzkie dusze.

Gdy pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was o przechrzczeniu nowej gry polskiej firmy Metropolis Software z Diabolique: License to Sin na Infernal, powiadomiliśmy również o wprowadzeniu przez developerów pewnych zmian w konstrukcji zabawy. Dziś, wraz z wypłynięciem na internetowe fale świeżych screenshotów, przekonaliśmy się, iż twórcy postanowili także zmodyfikować coś jeszcze.

Mowa o wyglądzie postaci głównego bohatera, czyli Ryana Lennoxa – świetnie wyszkolonego agenta, potrafiącego wybornie strzelać, łamać informatyczne zabezpieczenia, brawurowo prowadzić samochód etc. Dysponujący piekielnymi zdolnościami protagonista wyraźnie zmienił się pod względem aparycji. Warszawscy autorzy m.in. skrócili mu włosy i ubrali go inaczej (postawiono na czerwony sweter oraz ciemne spodnie z paskiem i ciężkie obuwie). Niniejszą metamorfozę ilustrują poniższe obrazki porównawcze. Przypomnijmy, że pełna wersja omawianej gry akcji ma pojawić się na rynku za sprawą korporacji Playlogic pod koniec bieżącego roku.To pierwszy oficjalny wątek o tej grze, niedługo kolejne części z nowymi newsami.

01.01.2007
21:05
[2]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Grałem w betę, wersję testową na kilka tygodni przed zakończeniem etapu produkcyjnego i powiem tyle: warto czekać.

01.01.2007
21:14
[3]

Sherlock_Holmes15 [ Legionista ]

No to wpisujcie się

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.